VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Vicemistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV CUP

Nejbližší zápasy A týmu
07.12.2019 17.00VK Prostějov - Olymp Praha
14.12.2019 17.00VK Prostějov - Šelmy Brno
19.12.2019 18.00VK Prostějov - Asterix Beveren
21.12.2019 17.00Šternberk - VK Prostějov
04.01.2020 15.00VK Prostějov - Ostrava
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS

FanShop
10x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Tabulky
PořadíZV3V2P1P0SB
1 VK Brno13102101164:96535
2 Olomouc13102011116:90634
3 Prostějov1381041009:91526
4 Ostrava1380141069:101025
5 Olymp1471151078:100124
6 Liberec1351251067:103919
7 Královo Pole1332171052:113014
8 Frýdek - Místek1412110965:11768
9 Přerov1320110955:11527
10 Šternberk131039917:10986
facebook twitter youtube tvcom
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček
Gymnázium se sportovní přípravou ABC Cyklosport
FYZIO LINE TOPlist

Naše mladší i starší žákyně zvládly kvalifikaci KP úspěšně, první kolo však výběru U13 už tolik nevyšlo

16.10.2019 | Vedle mnoha jiných mládežnických soutěží volejbalistek 2019/20 byly zahájeny též krajské přebory obou žákovských kategorií, ve kterých má VK Prostějov celkem tři družstva.

KP MLADŠÍCH ŽÁKYŇ

Z kvalifikačního turnaje se tým děvčat vékáčka U13 dokázal sice těsně, ale přece jen probojovat do elitního kvarteta pro úvodní kolo osmičlenné krajské soutěže. Tam si však připsal tři hladké porážky, tudíž je průběžně čtvrtý a ve druhém dějství bude hrát spodní čtyřku.
KVALIFIKACE
Základní skupina A – výsledky:
VK Prostějov – Šternberk 2:0 (23, 8), VK Prostějov – Přerov A 0:2 (-17, -21), VK Prostějov – Lanškroun 0:2 (-7, -5). Pořadí: 1. Lanškroun 8, 2. Přerov A 7, 3. VK Prostějov 3, 4. Šternberk 0.
Play off – výsledek: VK Prostějov – UP Olomouc 2:0 (18, 19).
1. KOLO
Skupina A – výsledky:
VK Prostějov – VAM Olomouc 0:2 (-13, -12), VK Prostějov – Lanškroun 0:2 (-6, -9), VK Prostějov – Přerov A 0:2 (-15, -11). Pořadí: 1. Lanškroun 9, 2. VAM Olomouc 5, 3. Přerov A 4, 4. VK Prostějov 0.
POŘADÍ PO 1. KOLE
1. Lanškroun 11, 2. VAM Olomouc 8, 3. Přerov A 6, 4. VK Prostějov 5, 5. UP Olomouc 4, 6. Šternberk 3, 7. Přerov B 2, 8. Žichlínek 1.

KP STARŠÍCH ŽÁKYŇ

V krajském přeboru U15 má prostějovský oddíl dva kolektivy. Áčko zvládlo kvalifikaci natolik úspěšně, že zahajovací díl soutěže s osmnácti zúčastněnými celky absolvuje v nejvyšší pětici. Naopak béčko se dostalo až do spodní čtverky, byť ji od třetí dělil jen malý kousek.
KVALIFIKACE
Základní skupina D – výsledky:
VK Prostějov A – Šumperk B 2:0 (23, 20), VK Prostějov A – UP Olomouc B 2:0 (18, 14). Pořadí: 1. VK Prostějov A 6, 2. Šumperk B 3, 3. UP Olomouc B 0.
Základní skupina F – výsledky: VK Prostějov B – Moravská Třebová 0:2 (-13, -13), VK Prostějov B – Šumperk A 0:2 (-15, -21). Pořadí: 1. Šumperk A 6, 2. Moravská Třebová 3, 3. VK Prostějov B 0.
Nadstavbová skupina B – výsledky: VK Prostějov A – UP Olomouc A 2:0 (17, 15), VK Prostějov A – Šumperk A 0:2 (-18, -16). Pořadí: 1. Šumperk A 4, 2. VK Prostějov A 3, 3. UP Olomouc A 2.
Nadstavbová skupina F – výsledky: VK Prostějov B – Šumperk C 2:0 (17, 16), VK Prostějov B – UP Olomouc B 1:2 (21, -18, -11). Pořadí: 1. UP Olomouc B 5, 2. VK Prostějov B 4, 3. Šumperk C 0.