VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Vicemistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV Challenge Cup

Nejbližší zápasy A týmu
19.09.2020 15.00VK Prostějov - Šelmy Brno
26.09.2020 15.00VK Prostějov - Přerov
03.10.2020 17.00VK Prostějov - KP Brno
08.10.2020 17.00KP Brno B - VK Prostějov
10.10.2020 17.00VK Prostějov - Liberec
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS
10x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Tabulky
PořadíZV3V2P1P0SB
1 PVK Olymp Praha000000:00
2 TJ Ostrava000000:00
3 TJ Sokol Frýdek - Místek000000:00
4 TJ Sokol Šternberk000000:00
5 VK Šelmy Brno000000:00
6 VK Dukla Liberec000000:00
7 VK Královo Pole A000000:00
8 VK Prostějov000000:00
9 VK UP Olomouc000000:00
10 Volejbal Přerov000000:00
facebook twitter youtube tvcom
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček
Gymnázium se sportovní přípravou ABC Cyklosport
FYZIO LINE TOPlist

Beach: juniorky Adriana Jurčíková s Viktorií Nečasovou skončily sedmé v Opavě

24.07.2020 | Dvě dvojice VK Prostějov absolvovaly beachvolejbalový turnaj celostátního Českého poháru juniorek 2020 v Opavě. A alespoň jeden pár mladých hráček vékáčka si vedl dost solidně.

Adriana Jurčíková a Viktorie Nečasová obsadily dělené sedmé místo, ovšem podle výsledků jednotlivých utkání určitě měly i na víc. Dva vyhrané zápasy totiž získaly hladce, zatímco obě dílčí porážky s později stříbrným a bronzovým duem byly nesmírně těsné, dá se říct až smolné.  Pro Hanačky se reálně rýsovaly medaile, které jim o kousek utekly.
Adéla Sovíková a Andrea Píchalová jsou věkově ještě mladší, na písku postupně sbírají zkušenosti.
Proto úplně nepřekvapilo, když na severu Moravy mezi staršími soupeřkami prohrály oba své duely, byť ten úvodní až po vyrovnaném boji 1:2. Celkově z toho byla dělená sedmnáctá příčka.

ČESKÝ POHÁR JUNIOREK CELOSTÁTNÍ – OPAVA
Výsledky – 1. kolo:
Jurčíková, Nečasová volný los, Sovíková, Píchalová – Kučerová, Karbanová 1:2 (-18, 18, -9). 2. kolo: Jurčíková, Nečasová – Hofbauerová, Schwarzová 2:0 (15, 16). 3. kolo: Jurčíková, Nečasová – Fixová, Fremundová 1:2 (-21, 18, -13). Opravy: Sovíková, Píchalová – Hofbauerová, Schwarzová 0:2 (-16, -7), Jurčíková, Nečasová – Mlejnecká, Dvořáková 2:0 (18, 11), Jurčíková, Nečasová – Pavlíková, Teplá 1:2 (12, -21, -14).
Konečné pořadí: 1. Šťastná, Horáčková, 2. Fixová, Fremundová, 3. Pavlíková, Teplá, 4. Koláčková, Dvorníková, 5. Ročková, Kovářová a Žarnovická, Faltínová, 7. Jurčíková, Nečasová a Zajícová, Schusterová, 17. Sovíková, Píchalová atd.