VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Mistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV Challenge Cup

Nejbližší zápasy A týmu
25.03.2023 17.00VK Prostějov - Olomouc
28.03.2023 18.00Olomouc - VK Prostějov
31.03.2023 17.00VK Prostějov - Olomouc
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS
11x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Mistryně ČR 2021/2022
Tabulky
PořadíZV3V2P1P0SB
Liberec0-0Frýdek - Místek
Kr. Pole0-0Ostrava
Prostějov0-0Olomouc
Šelmy0-0Olymp
facebook twitter youtube volej.tv
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček
Stipendium v USA

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní License.

Gymnázium se sportovní přípravou

TOPlist

Mládežnice VK měly turnaje v Olomouci i ve Svitavách a soustředění v Bozeňově, teď je čeká domácí klání v NSC Prostějov

02.09.2021 | V rozmanitém programu společné přípravy na novou sezónu 2021/22 pokračovaly během letních prázdnin a dál jedou i po jejich skončení mládežnické volejbalistky VK Prostějov. Jedna akce okamžitě střídá druhou, a to většinou s různým tréninkovým zaměřením.

Nejprve se juniorky i kadetky vékáčka minulou sobotu zúčastnily přípravného turnaje v Olomouci. „Výsledky nejsou v téhle době pořád ještě tolik důležité, ale musím říct, že herní projev juniorek mě trochu zklamal. Skončily až sedmé, měly být určitě výš. Kadetky obsadily jedenácté místo,“ informoval šéftrenér prostějovské mládeže Aleš Novák.
Od neděle 22. do pátku 27. srpna strávily téměř všechny volejbalové naděje VK na soustředění v Bozeňově. „Chyběly jen juniorky, které zůstaly doma, aby trénovaly pod vedením Mirka Čady a Luboše Petráše, což by jim mohlo prospět. Kemp na severu Moravy v Dolním Bušínově v tamním Sport & Relax areálu Bozeňov absolvovaly kadetky, starší žákyně, mladší žákyně i přípravka,“ upřesnil Novák.
Šestidenní pobyt byl zaměřený převážně kondičním směrem, makalo se výhradně pod širým nebem. Což místy komplikoval déšť. „Počasí nám nevyšlo natolik ideálně, jako předtím v Jeseníkách, ale nakonec to nebylo tak špatné. Co jsme potřebovali, to holky odtrénovaly,“ ujistil kouč.
Hned po návratu vyrazily starší žákyně na turnaj do Svitav, kde skončily sedmé. Teď čekají další přípravná klání výběry U19 i U17. „Kadetky se představí na domácím turnaji v hale Národního sportovního centra Prostějov, kde 3. až 5. září startují ještě VAM Olomouc, Olymp Praha, Plzeň a Ostrava,“ prozradil Novák. Podrobnosti před 2. ročníkem Malé ceny města Prostějova 2021 přineseme zítra.
Juniorky vékáčka si ve stejném termínu zahrají na rovněž silně obsazeném turnaji v Plzni. „Vstup do nového ročníku soutěží už se blíží, příprava se přehoupne do své závěrečné fáze. Nejdůležitější je, aby se pak mohlo hrát bez dalšího rušení kvůli covidu,“ zdůraznil Aleš Novák.