Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní License.

Gymnázium se sportovní přípravou

TOPlist

Diskuse

Ohlédnutí za střetnutím VK Prostějov versus UP Olomouc: v rovnocenném boji se domácí tým opřel o kvalitnější útok

Pro možnost psát příspěvky do diskuze se musíte nejprve PŘIHLÁSIT

Nový příspěvek | Zpět na článek

Včerejší utkání Petr Březina Reagovat
Hrál se slušný zápas, ale Prostějov mě připadal po tom zápase s Fenerbahce trochu zakřiknutý. Jestli to bylo únavou nebo něčím jiným nevím. Ale troufám si říct, že kdyby odvedly holky takový výkon jak proti Turkyním, tak by Olomouc spláchly. No, na olomouckém webu se už píše, jak.jsme hratelní, každopádně jsme vyhráli oba zápasy se skóre 6:1. Takže tak.
17.12.2017 15:36:57
Statistiky ?????? Miroslav Malý Reagovat
Zápas to byl docela pěkný, rozdíl mezi mužstvy byl docela trefně vyjádřen v bodech v jednotlivých setech a byl dle mého soudu jako diváka zanedbatelný. Trenér Olomouce dost střídal a to i za situace že se mužstvu dařilo např. v prvním setu kdy střídal mladou Orvošovou za zkušenou Dědíkovou což se nijak v koncovce setu neprojevilo. Spíš bych se chtěl vyjádřit k uvedeným statistikám mužstev. Ty jsou na stránkách svazu zcela jiné. Úspěšnost v útoku 48:35. Bodové bloky 8:11. Body ze servisu 2:5. Celková úspěšnost mužstva 27:24. Tedy rozdíly mimo úspěšnost v útoku zanedbatelné. Můj názor opět jen jako diváka je, že pokud se Olomouc dostane v play of do finále, bude to opět bitva, protože VK rozhodně není silnější než v loňském roce a z Olomouckého pohledu je rozhodně hratelné.