Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní License.

V těsné koncovce jsme ze setbolu ztratili slibně rozjetou první sadu. A pak už nás italský favorit převálcoval

Pro možnost psát příspěvky do diskuze se musíte nejprve PŘIHLÁSIT

Nový příspěvek | Zpět na článek

Motivace? Míla Krusík Reagovat
Ano první set byl možná trestuhodně promarněn...podle mě se tomu spíše dá říct ztráta motivace...jak máte hrát a podávat luxusní výkony proti takovému soupeři když vám klub dluži již dva měsíce mzdu? Hm myslím že drtivá většina z nás by po týdnu nedošla do práce, ale holky makají dál...to si zaslouži úctu i respekt...
08.02.2018 08:21:08
Re: Motivace? Miroslav Malý Reagovat
 To snad nemyslíte vážně pane Krusík ?
08.02.2018 09:39:37
škoda pepa fanoušek Reagovat
škoda koncovky prvního setu,špičkový evropský tým a zaplať pán Bůh,že soupeř v dalších setech vyházel tutovky a skazil několik podání, jinak jsme těch 14 a 15 míčů neuhráli a prohráli mnohem krutěji....
07.02.2018 20:34:26
Škoda, na první set jsme měli... Miroslav Malý Reagovat
VK začalo první set skvěle. ještě mu nevyprchala euforie ze zisku českého poháru. Pak přišla koncovka prvního setu a v ní se stalo to, co se pravidelně stává českým klubům když hrají s Prostějovem. Trestuhodně promarnili v koncovce vedení o 3 a pak i o 2 body a o set přišly. Zákonitě přišlo zklamání z této prohry. Italky se rozjely naplno, přestaly dělat nevynucené chyby a tak se zákonitě začaly objevovat chyby VK. Nejprve nevynucené a pak i chyby v organizaci hry a schopnostech jednotlivých hráček prodat v takovém zápase své maximum. Oproti nedělnímu poháru dnes evidentně nestačily středové hráčky docházet na kůlové bloky a rovněž byl vidět levelový rozdíl v kvalitě nahrávaček. Ta naše ještě navíc s handicapem malé postavy což útočící Italky beze zbytku využívaly. V sobotu si děvčata mohou spravit chuť s Frýdkem a pak se v lize potřetí potkají s druhou Olomoucí. Uvidíme jak moc je tento zápas psychicky poznamenal a jak ho s Olomoucí zvládnou.