Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní License.

Gymnázium se sportovní přípravou

TOPlist

Diskuse

Holky vedly nad Budapeští 2:0 a 14:8, přesto nakonec zachraňovaly vítězství až v úplném závěru tiebreaku

Pro možnost psát příspěvky do diskuze se musíte nejprve PŘIHLÁSIT

Nový příspěvek | Zpět na článek

To není turnaj, ale bramboračka. Miroslav Malý Reagovat
kdy už konečně změníte tu čadovskou rétoriku. když nás soupeř přehrává hrajeme špatně. Kdy už konečně uznáte, že soupeř může hrát kvalitně a lépe než my. Náš nároďák hrál před časem s Běloruskami a vedl 2:0 na sety a měl slušně rozehrán i ten třetí. Nakonec jsme to prohrály v pátém setu. To se ve volejbalu stává, že se soupeř zvedne. Maďarky v prvních dvou setech nestíhaly příjem a proto jasně prohrávaly. Ve třetím setu se na příjmu chytly a mohly začít hrát svou hru, to co umí. Je to druhý nejlepší celek v Maďarsku, takže něco umí. Ty kecy o tom, že jsme přestali hrát a začaly dělat chyby a sami si to málem prohrály si nechte. Soupeř se zkrátka zvedl a v této fázi zápasu byl lepší. Opravdu to nemůžete pochopit? Je to tak složité? No a ještě k tomu nedělnímu zápasu. Podle pravidel, které jste po odstoupení Bratislavy vyhlásili mělo hrát v neděli v poledne VK s UP Olomouc. Dělat v tom takové šachy a z nějakých důvodů to zase změnit, je nedůstojné.