Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní License.

Gymnázium se sportovní přípravou

TOPlist

Diskuse

Závěrečný turnaj letošního ročníku ČP nepřinesl našim ženám ani velký úspěch, ani výrazné zklamání. Stříbro odpovídá realitě

Pro možnost psát příspěvky do diskuze se musíte nejprve PŘIHLÁSIT

Nový příspěvek | Zpět na článek

Jak to vidím ..Jan Otahal Jan Otáhal Reagovat
Verča, má všechny parametry na špičkovou blokařku,ale mě se zdá že někdy čas reakce vázne, hlavně ,když je pod tlakem a na kůly nestihá . Nahrávky Kubinové, vše ve výskoku , přes hlavu a s Trnkou to byla paráda. Jan Otáhal
05.02.2019 09:26:30
Jak to vidím ..Jan Otahal Jan Otáhal Jan Otáhal Reagovat
Úvod zahřívacího setu,jako by to nebyly ani naše baby, až do čtyř podání Trnkové a to asi rozhodlo a vlastně 4 naše špatná podání.2.set úvod přes kopírák prvnímu ale UP značně zlepšila blok taky podání,hlavně ta Trnka nestačil jsem se divit, jak ta dnes ČAROVALA! Nakonec její vyhodnocení OK.Třetí set Velmi se mi líbil a 25:21 pro VK.parádní výměny.4.set zase padla deka,až do stavu 11 pro UP, Trnka zase č..a.Naše baby ještě jednou ožily,ale to bylo vše 25:17 pro UP. Jan Otáhal
04.02.2019 11:19:17
Re: Jak to vidím ..Jan Otahal Jan Otáhal Miroslav Malý Reagovat
 UP má díky velmi dobrému příjmu pestřejší hru, která ve vyrovnaných zápasech často rozhoduje. Verča takto skvěle hraje všechny poslední zápasy. S Olympem to bylo jak přes kopírák. Je pravda, že Šárka ji na nahrávce skvěle vyhoví. Ve statistikách má z blokařek nejvyšší účinnost v útoku a v počtu bodových bloků na odehrané sety je nejlepší českou blokařkou v extralize. Přesto to údajně na repre nestačí.