VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Mistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV CUP

Nejbližší zápasy A týmu
16.02.2019 17.00Olymp Praha - VK Prostějov
23.02.2019 17.00VK Prostějov - Olomouc
28.02.2019 17.00VK Prostějov - Liberec
04.03.2019 19.15VK Prostějov - Olymp Praha
09.03.2019 17.00Olomouc - VK Prostějov
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS

FanShop
10x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Tabulky
1VK UP Olomouc181710054:81495:109453
2VK Dukla Liberec181320347:211576:137043
3VK Prostějov181043149:241627:143041
4PVK Olymp Praha18822638:311525:147630
5Volejbal Brno18901836:301473:144828
6VK Královo Pole18801930:341413:144725
7Volejbal Přerov186101126:401454:148120
8TJ Ostrava183021317:461273:146011
9TJ Sokol Frýdek - Místek183011419:461284:155210
10TJ Sokol Šternberk182111413:491123:14859
facebook twitter youtube tvcom
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček
Anketa
Jaké místo obsadí naše volejbalistky v konečném pořadí UNIQA extraligy žen ČR 2018/19? Zkuste si tipnout!

(46)
První.
(147)
Druhé.
(97)
Třetí.
(13)
Čtvrté.
(19)
Páté či horší.

Gymnázium se sportovní přípravou ABC Cyklosport
FYZIO LINE TOPlist

Nový ročník ženské extraligy začne 6. října. Naše volejbalistky do soutěže vstoupí v Ostravě, poprvé doma se představí 11. 10. proti Olympu

15.06.2018 | Setkání členů Sportovně technické komise Českého volejbalového svazu 8. června v Plzni mělo jeden ústřední bod programu: rozlosování celostátních soutěží ČR v novém ročníku 2018/19. Nás pochopitelně nejvíc zajímala UNIQA extraliga žen, do níž na podzim vyrazí volejbalistky VK Prostějov coby desetinásobné mistryně republiky.

Po aktuálně probíhajícím omlazení hráčského kádru však již nebudou největšími favoritkami. A do sezóny navíc odstartují velice těžkým zápasem na palubovce TJ Ostrava, kde elitní tuzemskou soutěž otevřou proti úřadujícím bronzovým medailistkám v sobotu 6. října.
Následně nastoupí premiérově doma, a to ve čtvrtek 11. 10. s Olympem Praha.
Načež vycestují do Frýdku-Místku, přivítají Volejbal (dosud Fénix) Brno a pak přijde na řadu vždy horečně očekávané derby s Olomoucí. V rámci 5. kola se uskuteční 25. října na hřišti UP.
Jinak platí to, o čemž jsme informovali už dříve: desetičlenné extraligové pole se svým složením vůbec nezměnilo. Vítězky baráže z Českých Budějovic totiž na základě rozhodnutí vedení klubu nevyužily práva na postup z první ligy a mezi národní smetánkou ženské kategorie tudíž zůstal Fénix (nyní Volejbal) Brno jakožto barážově poražený.

LOS UNIQA EXTRALIGY ŽEN ČR 2018/19 – ZÁKLADNÍ ČÁST
1. kolo (sobota 6. října)

TJ Ostrava – VK Prostějov, VK Královo Pole Brno – VK Dukla Liberec, TJ Sokol Šternberk – Volejbal Přerov, PVK Olymp Praha – VK UP Olomouc, TJ Sokol Frýdek-Místek – Volejbal Brno.
2. kolo (čtvrtek 11. října)
Prostějov – Olymp Praha, Liberec – Volejbal Brno, Olomouc – Frýdek-Místek, Přerov – Ostrava, KP Brno – Šternberk.
3. kolo (sobota 13. října)
Frýdek-Místek – Prostějov, Šternberk – Liberec, Ostrava – KP Brno, Olymp Praha – Přerov, Volejbal Brno – Olomouc.
4. kolo (sobota 20. října)
Prostějov – Volejbal Brno, Liberec – Olomouc, Přerov – Frýdek-Místek, KP Brno – Olymp Praha, Šternberk – Ostrava.
5. kolo (čtvrtek 25. října)
Olomouc – Prostějov, Ostrava – Liberec, Olymp Praha – Šternberk, Frýdek-Místek – KP Brno, Volejbal Brno – Přerov.
6. kolo (sobota 27. října)
Liberec – Prostějov, Přerov – Olomouc, KP Brno – Volejbal Brno, Šternberk – Frýdek-Místek, Ostrava – Olymp Praha.
7. kolo (sobota 3. listopadu)
Prostějov – Přerov, Olymp Praha – Liberec, Frýdek-Místek – Ostrava, Volejbal Brno – Šternberk, Olomouc – KP Brno.
8. kolo (sobota 10. listopadu)
KP Brno – Prostějov, Liberec – Přerov, Šternberk – Olomouc, Ostrava – Volejbal Brno, Olymp Praha – Frýdek-Místek.
9. kolo (sobota 17. listopadu)
Prostějov – Šternberk, Frýdek-Místek – Liberec, Volejbal Brno – Olymp Praha, Olomouc – Ostrava, Přerov – KP Brno.
10. kolo (sobota 24. listopadu)
Prostějov – Ostrava, Liberec – KP Brno, Přerov – Šternberk, Olomouc – Olymp Praha, Volejbal Brno – Frýdek-Místek.
11. kolo (sobota 1. prosince)
Olymp Praha – Prostějov, Volejbal Brno – Liberec, Frýdek-Místek – Olomouc, Ostrava – Přerov, Šternberk – KP Brno.
12. kolo (sobota 8. prosince)
Prostějov – Frýdek-Místek, Liberec – Šternberk, KP Brno – Ostrava, Přerov – Olymp Praha, Olomouc – Volejbal Brno.
13. kolo (čtvrtek 13. prosince)
Volejbal Brno – Prostějov, Olomouc – Liberec, Frýdek-Místek – Přerov, Olymp Praha – KP Brno, Ostrava – Šternberk.
14. kolo (sobota 15. prosince)
Prostějov – Olomouc, Liberec – Ostrava, Šternberk – Olymp Praha, KP Brno – Frýdek-Místek, Přerov – Volejbal Brno.
15. kolo (sobota 22. prosince)
Prostějov – Liberec, Olomouc – Přerov, Volejbal Brno – KP Brno, Frýdek-Místek – Šternberk, Olymp Praha – Ostrava.
16. kolo (čtvrtek 17. ledna)
Přerov – Prostějov, Liberec – Olymp Praha, Ostrava – Frýdek-Místek, Šternberk – Volejbal Brno, KP Brno – Olomouc.
17. kolo (sobota 19. ledna)
Prostějov – KP Brno, Přerov – Liberec, Olomouc – Šternberk, Volejbal Brno – Ostrava, Frýdek-Místek – Olymp Praha.
18. kolo (sobota 26. ledna)
Šternberk – Prostějov, Liberec – Frýdek-Místek, Olymp Praha – Volejbal Brno, Ostrava – Olomouc, KP Brno – Přerov.