VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Mistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV CUP

Nejbližší zápasy A týmu
27.09.2018 16.15VK Prostějov - Liberec
06.10.2018 17.00Ostrava - VK Prostějov
11.10.2018 17.00VK Prostějov - Olymp Praha
13.10.2018 17.00Frýdek-Místek - VK Prostějov
20.10.2018 16.00Volejbal Brno - VK Prostějov
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS

FanShop
10x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů


Tabulky
1VK Královo Pole000000:00:00
2TJ Sokol Šternberk000000:00:00
3TJ Ostrava000000:00:00
4PVK Olymp Praha000000:00:00
5TJ Sokol Frýdek - Místek000000:00:00
6Volejbal Brno000000:00:00
7VK UP Olomouc000000:00:00
8VK Prostějov000000:00:00
9Volejbal Přerov000000:00:00
10VK Dukla Liberec000000:00:00
facebook twitter youtube tvcom
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček
Anketa
Na co budou mít volejbalistky VK Prostějov se současným hráčským kádrem v UNIQA extralize žen ČR 2018/19?

(128)
Umístění ve středu tabulky.
(159)
Boj o bronz, případně stříbro.
(157)
Boj o obhájení mistrovského titulu.

Gymnázium se sportovní přípravou ABC Cyklosport
FYZIO LINE TOPlist

Nový ročník ženské extraligy začne 6. října. Naše volejbalistky do soutěže vstoupí v Ostravě, poprvé doma se představí 11. 10. proti Olympu

15.06.2018 | Setkání členů Sportovně technické komise Českého volejbalového svazu 8. června v Plzni mělo jeden ústřední bod programu: rozlosování celostátních soutěží ČR v novém ročníku 2018/19. Nás pochopitelně nejvíc zajímala UNIQA extraliga žen, do níž na podzim vyrazí volejbalistky VK Prostějov coby desetinásobné mistryně republiky.

Po aktuálně probíhajícím omlazení hráčského kádru však již nebudou největšími favoritkami. A do sezóny navíc odstartují velice těžkým zápasem na palubovce TJ Ostrava, kde elitní tuzemskou soutěž otevřou proti úřadujícím bronzovým medailistkám v sobotu 6. října.
Následně nastoupí premiérově doma, a to ve čtvrtek 11. 10. s Olympem Praha.
Načež vycestují do Frýdku-Místku, přivítají Volejbal (dosud Fénix) Brno a pak přijde na řadu vždy horečně očekávané derby s Olomoucí. V rámci 5. kola se uskuteční 25. října na hřišti UP.
Jinak platí to, o čemž jsme informovali už dříve: desetičlenné extraligové pole se svým složením vůbec nezměnilo. Vítězky baráže z Českých Budějovic totiž na základě rozhodnutí vedení klubu nevyužily práva na postup z první ligy a mezi národní smetánkou ženské kategorie tudíž zůstal Fénix (nyní Volejbal) Brno jakožto barážově poražený.

LOS UNIQA EXTRALIGY ŽEN ČR 2018/19 – ZÁKLADNÍ ČÁST
1. kolo (sobota 6. října)

TJ Ostrava – VK Prostějov, VK Královo Pole Brno – VK Dukla Liberec, TJ Sokol Šternberk – Volejbal Přerov, PVK Olymp Praha – VK UP Olomouc, TJ Sokol Frýdek-Místek – Volejbal Brno.
2. kolo (čtvrtek 11. října)
Prostějov – Olymp Praha, Liberec – Volejbal Brno, Olomouc – Frýdek-Místek, Přerov – Ostrava, KP Brno – Šternberk.
3. kolo (sobota 13. října)
Frýdek-Místek – Prostějov, Šternberk – Liberec, Ostrava – KP Brno, Olymp Praha – Přerov, Volejbal Brno – Olomouc.
4. kolo (sobota 20. října)
Prostějov – Volejbal Brno, Liberec – Olomouc, Přerov – Frýdek-Místek, KP Brno – Olymp Praha, Šternberk – Ostrava.
5. kolo (čtvrtek 25. října)
Olomouc – Prostějov, Ostrava – Liberec, Olymp Praha – Šternberk, Frýdek-Místek – KP Brno, Volejbal Brno – Přerov.
6. kolo (sobota 27. října)
Liberec – Prostějov, Přerov – Olomouc, KP Brno – Volejbal Brno, Šternberk – Frýdek-Místek, Ostrava – Olymp Praha.
7. kolo (sobota 3. listopadu)
Prostějov – Přerov, Olymp Praha – Liberec, Frýdek-Místek – Ostrava, Volejbal Brno – Šternberk, Olomouc – KP Brno.
8. kolo (sobota 10. listopadu)
KP Brno – Prostějov, Liberec – Přerov, Šternberk – Olomouc, Ostrava – Volejbal Brno, Olymp Praha – Frýdek-Místek.
9. kolo (sobota 17. listopadu)
Prostějov – Šternberk, Frýdek-Místek – Liberec, Volejbal Brno – Olymp Praha, Olomouc – Ostrava, Přerov – KP Brno.
10. kolo (sobota 24. listopadu)
Prostějov – Ostrava, Liberec – KP Brno, Přerov – Šternberk, Olomouc – Olymp Praha, Volejbal Brno – Frýdek-Místek.
11. kolo (sobota 1. prosince)
Olymp Praha – Prostějov, Volejbal Brno – Liberec, Frýdek-Místek – Olomouc, Ostrava – Přerov, Šternberk – KP Brno.
12. kolo (sobota 8. prosince)
Prostějov – Frýdek-Místek, Liberec – Šternberk, KP Brno – Ostrava, Přerov – Olymp Praha, Olomouc – Volejbal Brno.
13. kolo (čtvrtek 13. prosince)
Volejbal Brno – Prostějov, Olomouc – Liberec, Frýdek-Místek – Přerov, Olymp Praha – KP Brno, Ostrava – Šternberk.
14. kolo (sobota 15. prosince)
Prostějov – Olomouc, Liberec – Ostrava, Šternberk – Olymp Praha, KP Brno – Frýdek-Místek, Přerov – Volejbal Brno.
15. kolo (sobota 22. prosince)
Prostějov – Liberec, Olomouc – Přerov, Volejbal Brno – KP Brno, Frýdek-Místek – Šternberk, Olymp Praha – Ostrava.
16. kolo (čtvrtek 17. ledna)
Přerov – Prostějov, Liberec – Olymp Praha, Ostrava – Frýdek-Místek, Šternberk – Volejbal Brno, KP Brno – Olomouc.
17. kolo (sobota 19. ledna)
Prostějov – KP Brno, Přerov – Liberec, Olomouc – Šternberk, Volejbal Brno – Ostrava, Frýdek-Místek – Olymp Praha.
18. kolo (sobota 26. ledna)
Šternberk – Prostějov, Liberec – Frýdek-Místek, Olymp Praha – Volejbal Brno, Ostrava – Olomouc, KP Brno – Přerov.