VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Mistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV CUP

Nejbližší zápasy A týmu
23.02.2019 17.00VK Prostějov - Olomouc
28.02.2019 17.00VK Prostějov - Liberec
04.03.2019 19.15VK Prostějov - Olymp Praha
09.03.2019 17.00Olomouc - VK Prostějov
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS

FanShop
10x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Tabulky
1VK UP Olomouc181710054:81495:109453
2VK Dukla Liberec181320347:211576:137043
3VK Prostějov181043149:241627:143041
4PVK Olymp Praha18822638:311525:147630
5Volejbal Brno18901836:301473:144828
6VK Královo Pole18801930:341413:144725
7Volejbal Přerov186101126:401454:148120
8TJ Ostrava183021317:461273:146011
9TJ Sokol Frýdek - Místek183011419:461284:155210
10TJ Sokol Šternberk182111413:491123:14859
facebook twitter youtube tvcom
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček
Anketa
Jaké místo obsadí naše volejbalistky v konečném pořadí UNIQA extraligy žen ČR 2018/19? Zkuste si tipnout!

(48)
První.
(159)
Druhé.
(98)
Třetí.
(13)
Čtvrté.
(20)
Páté či horší.

Gymnázium se sportovní přípravou ABC Cyklosport
FYZIO LINE TOPlist

Hrací systém a rozlosování základní části volejbalové UNIQA extraligy žen ČR 2018/19

05.10.2018 | Všech deset zúčastěných družstev české UNIQA extraligy volejbalistek 2018/19 se nejprve utkává v základní fázi každý s každým doma – venku, v součtu jde o osmnáct kol a stejný počet odehraných zápasů pro každého.

Po skončení základní části bude následovat nadstavbová fáze, premiérově ve třech skupinách: o 1. až 4. místo, o 5. až 8. příčku a o 9. až 10. pozici. V horních dvou grupách se týmy znovu střetnou každý s každým doma – venku, což představuje dalších šest dějství, ve spodní skupině si oba celky zahrají vzájemně doma – venku dvakrát (dohromady čtyři kola).
Závěr sezóny pak obstará tradiční play off pro osm nejlepších družstev tabulky:
nejprve čtvrtfinále na tři vítězné zápasy, poté semifinále opět na tři vítězná utkání, nakonec série o třetí místo na dva vítězné mače a finále na tři vítězná střetnutí. O 5. až 8. post se nehraje, devátému v pořadí skončí sezóna už po nadstavbě a desátý sehraje baráž o udržení elitní české soutěže proti vítězi první ligy.

LOS ZÁKLADNÍ ČÁSTI
1. kolo - sobota 6. října, 17.00 hodin

TJ Ostrava – VK Prostějov, TJ Sokol Šternberk – Volejbal Přerov, PVK Olymp Praha – VK UP Olomouc, TJ Sokol Frýdek-Místek – Volejbal Brno, VK Královo Pole Brno – VK Dukla Liberec (18.00).
2. kolo – čtvrtek 11. října, 17.00 hodin
Prostějov – Olymp Praha, Olomouc – Frýdek-Místek, Liberec – Volejbal Brno (18.00), Přerov – Ostrava (18.00), KP Brno – Šternberk (18.00).
3. kolo – sobota 13. října, 17.00 hodin
Frýdek-Místek – Prostějov, Šternberk – Liberec, Ostrava – KP Brno, Olymp Praha – Přerov, Volejbal Brno – Olomouc (16.00).
4. kolo – sobota 20. října, 17.00 hodin
Volejbal Brno – Prostějov (16.00), Šternberk – Ostrava, Liberec – Olomouc (18. 10., 18.00), Přerov – Frýdek-Místek (18.00), KP Brno – Olymp Praha (18.00).
5. kolo – čtvrtek 25. října, 17.00 hodin
Olomouc – Prostějov, Olymp Praha – Šternberk, Frýdek-Místek – KP Brno, Volejbal Brno – Přerov, Ostrava – Liberec (21. 10., 18.10).
6. kolo – sobota 27. října, 17.00 hodin
Liberec – Prostějov (15.00), Šternberk – Frýdek-Místek, Ostrava – Olymp Praha, Přerov – Olomouc (18.00), KP Brno – Volejbal Brno (18.00).
7. kolo – sobota 3. listopadu, 17.00 hodin
Prostějov – Přerov (15.00), Olymp Praha – Liberec, Frýdek-Místek – Ostrava, Olomouc – KP Brno, Volejbal Brno – Šternberk (16.00).
8. kolo – sobota 10. listopadu, 17.00 hodin
KP Brno – Prostějov (8. 11., 18.00), Ostrava – Volejbal Brno, Olymp Praha – Frýdek-Místek, Liberec – Přerov (18.00), Šternberk – Olomouc (8. 11.).
9. kolo – sobota 17. listopadu, 17.00 hodin
Prostějov – Šternberk, Frýdek-Místek – Liberec, Olomouc – Ostrava, Přerov – KP Brno (19.00), Volejbal Brno – Olymp Praha (22. 11., 16.00).
10. kolo – sobota 24. listopadu, 17.00 hodin
Prostějov – Ostrava, Olomouc – Olymp Praha, Liberec – KP Brno (18.00), Přerov – Šternberk (19.00), Volejbal Brno – Frýdek-Místek (29. 11.).
11. kolo – sobota 1. prosince, 17.00 hodin
Olymp Praha – Prostějov, Frýdek-Místek – Olomouc, Ostrava – Přerov, Šternberk – KP Brno, Volejbal Brno – Liberec (16.00).
12. kolo – sobota 8. prosince, 17.00 hodin
Prostějov – Frýdek-Místek, Olomouc – Volejbal Brno, Liberec – Šternberk (18.00), KP Brno – Ostrava (18.00), Přerov – Olymp Praha (18.00).
13. kolo – čtvrtek 13. prosince, 17.00 hodin
Prostějov – Volejbal Brno, Olomouc – Liberec, Frýdek-Místek – Přerov, Olymp Praha – KP Brno, Ostrava – Šternberk (18.00).
14. kolo – sobota 15. prosince, 17.00 hodin
Prostějov - Olomouc (19.00), Šternberk – Olymp Praha, Liberec – Ostrava (18.00), KP Brno – Frýdek-Místek (18.00), Přerov – Volejbal Brno (18.00).
15. kolo – sobota 22. prosince, 17.00 hodin
Prostějov – Liberec, Olomouc – Přerov, Volejbal Brno – KP Brno, Frýdek-Místek – Šternberk, Olymp Praha – Ostrava.
16. kolo – čtvrtek 17. ledna, 17.00 hodin
Přerov – Prostějov (18.00), Šternberk – Volejbal Brno, Liberec – Olymp Praha (18.00), Ostrava – Frýdek-Místek (18.00), KP Brno – Olomouc (18.00).
17. kolo – sobota 19. ledna, 17.00 hodin
Prostějov – KP Brno (15.00), Olomouc – Šternberk, Frýdek-Místek – Olymp Praha, Přerov – Liberec (18.00), Volejbal Brno – Ostrava (18.30).
18. kolo – sobota 26. ledna, 17.00 hodin
Šternberk – Prostějov, Olymp Praha – Volejbal Brno, Ostrava – Olomouc, Liberec – Frýdek-Místek (18.00), KP Brno – Přerov (18.00).