VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Vicemistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV CUP

Nejbližší zápasy A týmu
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS

FanShop
10x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Tabulky
PořadíZV3V2P1P0SB
1 VK Brno27223112310:188573
2 Olomouc27203132248:182967
3 Olymp27133472203:204849
4 Prostějov27142292229:207448
5 Ostrava271232102265:217244
6 Liberec27114392188:213544
7 Šternberk27527132059:231826
8 Královo Pole27453152111:233125
9 Frýdek - Místek27323191857:224916
10 Přerov27312211826:225513
facebook twitter youtube tvcom
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček
Gymnázium se sportovní přípravou ABC Cyklosport
FYZIO LINE TOPlist

Hráčky vékáčka bojují na písku, do úvodních beachvolejbalových turnajů tohoto začínajícího léta se jich zapojilo kvarteto

01.06.2019 | Letní beachvolejbalová sezóna 2019 na území České republiky už je v plném proudu a mezi hromadou turnajových účastnic figuruje i několik mladých hráček VK Prostějov. Na písku to zkouší Tereza Baláková, Klára Dvořáčková, Adriana Jurčíková a Viktorie Nečasová. Jak si zatím vedly?

ČESKÝ POHÁR JUNIOREK CELOSTÁTNÍ – BRNO
Výsledky – kvalifikační skupina D: Dvořáčková, Kamarádová – Francová, Beranová 0:2 (-13, -15), Dvořáčková, Kamarádová – Dvorníková, Tomášová 0:2 (-13, -8).
Konečné pořadí: 1. Svozilová, Tezzele, 2. Břínková, Neuschaeferová, 3. Kinclová, Svobodová, 4. Honzovičová, Šulcová, 5. Cuřínová, Lukešová a Šťastná, Horáčková a Čurdová, Kulišová a Hurníková, Součková, 23. Dvořáčková, Kamarádová atd.

ČESKÝ POHÁR JUNIOREK OBLASTNÍ – OPAVA
Výsledky – základní skupina A:
Dvořáčková, Kamarádová – Čepáková, Kolářová 1:1 (-17, 13), Dvořáčková, Kamarádová – Makovcová, Žůrková 0:2 (-10, -11). Základní skupina D: Jurčíková, Nečasová – Hofbauerová, Škrabalová 0:2 (-13, -16), Jurčíková, Nečasová – Zajícová, Schusterová 0:2 (-15, -10). Čtvrtfinále: Dvořáčková, Kamarádová – Zajícová, Schusterová 0:2 (-12, -9).
Konečné pořadí: 1. Bielak, Chudzik, 2. Makovcová, Žůrková, 3. Šťastná, Horáčková, 4. Zajícová, Schusterová, 5. Dvořáčková, Kamarádová a Hofbauerová, Škrabalová a Dvorníková, Tomášová a Kowalik, Górska, 9. Jurčíková, Nečasová atd.

LETNÍ POHÁR ŽEN – OLOMOUC
Výsledky – 1. kolo:
Baláková, Bartošíková – Kinclová, Kinská 1:2 (-12, 13, -9). Opravy: Baláková, Bartošíková – Žolnerčíková, Faltínová 0:2 (-9, -21).
Konečné pořadí: 1. Kulhánková, Pospíšilová, 2. Štochlová, Dunárová, 3. Honzovičová, Šulcová, 4. Břínková, Slezáková, 5. Adamčíková, Šťastná a Svobodová, Indrová, 7. Reginová, Zukalová a Žolnerčíková, Faltínová, 13. Baláková, Bartošíková atd.

MISTROVSTVÍ REPUBLIKY JUNIOREK U18 – OPAVA
Výsledky – 1. kolo:
Jurčíková, Nečasová – Svozilová, Tezzele 0:2 (-10, -14). Opravy: Jurčíková, Nečasová – Koláčková, Wágnerová 2:1 (-18, 3, 11), Jurčíková, Nečasová – Pavlíková, Teplá 1:2 (17, -14, -10).
Konečné pořadí: 1. Svozilová, Tezzele, 2. Břínková, Neuschaeferová, 3. Hájková, Příhodová, 4. Francová, Beranová, 5. Hurníková, Součková a Tomášová, Koblížková, 7. Pavlíková, Teplá a Zajícová, Schusterová, 9. Jurčíková, Nečasová atd.