VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Mistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV CUP

Nejbližší zápasy A týmu
26.10.2019 17.00Ostrava - VK Prostějov
02.11.2019 15.00VK Prostějov - Frýdek-Místek
09.11.2019 15.00VK Prostějov - Liberec
16.11.2019 17.00Olomouc - VK Prostějov
23.11.2019 17.00VK Prostějov - KP Brno
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS

FanShop
10x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Tabulky
PořadíZV3V2P1P0SB
1 Olomouc75101543:45017
2 VK Brno74210641:56717
3 Ostrava75011587:52116
4 Prostějov74102557:51714
5 Olymp74003529:49012
6 Liberec72104586:6008
7 Královo Pole71213608:6528
8 Frýdek - Místek71114506:5756
9 Přerov71015538:6414
10 Šternberk70034558:6403
facebook twitter youtube tvcom
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček
Gymnázium se sportovní přípravou ABC Cyklosport
FYZIO LINE TOPlist

Je znám los nového ročníku ženské extraligy, naše volejbalistky ji začnou už koncem září v Liberci a proti Olomouci

13.07.2019 | Nezvykle brzy odstartuje volejbalová UNIQA extraliga žen ČR 2019/20, jejíž rozlosování spatřilo světlo světa. Základní část elitní tuzemské soutěže totiž zahájí dvěma úvodními koly již na sklonku září – a pro VK Prostějov půjde o nejtěžší možný vstup.

Hanačky nejprve zajíždějí ve čtvrtek 26. 9. do Liberce, přičemž Dukla bude jasným aspirantem na zisk medaile. O dva dny později 28. září pak volejbalistky vékáčka přivítají UP Olomouc jakožto úřadující mistryně republiky a největší favoritky na obhajobu titulu.
Základní fáze je tradičně dvoukolová (každý s každým doma + venku), tedy čítající osmnáct dějství při nezměněném startovním poli deseti stejných družstev v porovnání s minulou sezónou.
Následně však nepřijde na řadu klasická nadstavba v rozdělených skupinách, místo toho se všechny týmy střetnou ještě jednou každý s každým (buď doma, nebo venku podle umístění). Dlouhodobá část tak bude mít dohromady sedmadvacet kol.

Prvních osm kolektivů tabulky postoupí do čtvrtfinále play off, devátému celku soutěž skončí a desátý půjde přímo do baráže o záchranu proti vítězi první ligy. Vyřazovací boje přinesou kromě čtvrtfinále ještě semifinále, finále (vše na tři vítězné zápasy) a sérii o třetí místo (na dvě vítězná utkání). O pátou až osmou příčku se hrát nebude.

LOS EXTRALIGY ŽEN ČR 2019/20 – ZÁKLADNÍ ČÁST
1. kolo (čtvrtek 26. září)

Dukla Liberec – VK Prostějov, UP Olomouc – Olymp Praha, Královo Pole Brno – Volejbal Přerov, TJ Ostrava – Šelmy Brno, Sokol Frýdek-Místek – Sokol Šternberk.
2. kolo (sobota 28. září)
Prostějov – Olomouc, Šelmy Brno – Přerov, Olymp Praha – KP Brno, Šternberk – Liberec, Ostrava – Frýdek-Místek.
3. kolo (čtvrtek 3. října)
KP Brno – Prostějov, Frýdek-Místek – Šelmy Brno, Liberec – Ostrava, Olomouc – Šternberk, Přerov – Olymp Praha.
4. kolo (sobota 5. října)
Prostějov – Přerov, Šelmy Brno – Olymp Praha, Šternberk – KP Brno, Ostrava – Olomouc, Frýdek-Místek – Liberec.
5. kolo (sobota 12. října)
Olymp Praha – Prostějov, Liberec – Šelmy Brno, Olomouc – Frýdek-Místek, KP Brno – Ostrava, Přerov – Šternberk.
6. kolo (čtvrtek 17. října)
Šelmy Brno – Prostějov, Šternberk – Olymp Praha, Ostrava – Přerov, Frýdek-Místek – KP Brno, Liberec – Olomouc.
7. kolo (sobota 19. října)
Prostějov – Šternberk, Olomouc – Šelmy Brno, KP Brno – Liberec, Přerov – Frýdek-Místek, Olymp Praha – Ostrava.
8. kolo (sobota 26. října)
Ostrava – Prostějov, Šelmy Brno – Šternberk, Frýdek-Místek – Olymp Praha, Liberec – Přerov, Olomouc – KP Brno.
9. kolo (sobota 2. listopadu)
Prostějov – Frýdek-Místek, KP Brno – Šelmy Brno, Přerov – Olomouc, Olymp Praha – Liberec, Šternberk – Ostrava.
10. kolo (sobota 9. listopadu)
Prostějov – Liberec, Šelmy Brno – Ostrava, Šternberk – Frýdek-Místek, Olymp Praha – Olomouc, Přerov – KP Brno.
11. kolo (sobota 16. listopadu)
Olomouc – Prostějov, Přerov – Šelmy Brno, KP Brno – Olymp Praha, Liberec – Šternberk, Frýdek-Místek – Ostrava.
12. kolo (sobota 23. listopadu)
Prostějov – KP Brno, Šelmy Brno – Frýdek-Místek, Ostrava – Liberec, Šternberk – Olomouc, Olymp Praha – Přerov.
13. kolo (sobota 30. listopadu)
Přerov – Prostějov, Olymp Praha – Šelmy Brno, KP Brno – Šternberk, Olomouc – Ostrava, Liberec – Frýdek-Místek.
14. kolo (sobota 7. prosince)
Prostějov – Olymp Praha, Šelmy Brno – Liberec, Frýdek-Místek – Olomouc, Ostrava – KP Brno, Šternberk – Přerov.
15. kolo (sobota 14. prosince)
Prostějov – Šelmy Brno, Olymp Praha – Šternberk, Přerov – Ostrava, KP Brno – Frýdek-Místek, Olomouc – Liberec.
16. kolo (sobota 21. prosince)
Šternberk – Prostějov, Šelmy Brno – Olomouc, Liberec – KP Brno, Frýdek-Místek – Přerov, Ostrava – Olymp Praha.
17. kolo (sobota 4. ledna)
Prostějov – Ostrava, Šternberk – Šelmy Brno, Olymp Praha – Frýdek-Místek, Přerov – Liberec, KP Brno – Olomouc.
18. kolo (sobota 11. ledna)
Frýdek-Místek – Prostějov, Šelmy Brno – KP Brno, Olomouc – Přerov, Liberec – Olymp Praha, Ostrava – Šternberk.