VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Mistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV CUP

Nejbližší zápasy A týmu
26.10.2019 17.00Ostrava - VK Prostějov
02.11.2019 15.00VK Prostějov - Frýdek-Místek
09.11.2019 15.00VK Prostějov - Liberec
16.11.2019 17.00Olomouc - VK Prostějov
23.11.2019 17.00VK Prostějov - KP Brno
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS

FanShop
10x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Tabulky
PořadíZV3V2P1P0SB
1 Olomouc75101543:45017
2 VK Brno74210641:56717
3 Ostrava75011587:52116
4 Prostějov74102557:51714
5 Olymp74003529:49012
6 Liberec72104586:6008
7 Královo Pole71213608:6528
8 Frýdek - Místek71114506:5756
9 Přerov71015538:6414
10 Šternberk70034558:6403
facebook twitter youtube tvcom
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček
Gymnázium se sportovní přípravou ABC Cyklosport
FYZIO LINE TOPlist

Beach: Terka Baláková s Bárou Bartošíkovou hrály v Kutné Hoře, Uherském Hradišti i Brně

20.07.2019 | Tereza Baláková z VK Prostějov absolvovala během uplynulých týdnů další tři beachvolejbalové turnaje, a to pokaždé se svou novou stabilní parťačkou Barborou Bartošíkovou. Ta se mezitím stala členkou oddílu TJ OP Prostějov, čímž tento pár společně reprezentuje naše okresní město.

Holkám se aktuálně dařilo spíš střídavě oblačno. Na Letním poháru v Kutné Hoře skončily třinácté, z elitního Super Cupu v Uherském Hradišti přivezly jednadvacáté místo a při dalším Letním poháru v Brně obsadily znovu třináctou pozici, když dohromady na těchto akcích vyhrály jediný zápas.
LETNÍ POHÁR ŽEN – KUTNÁ HORA
Výsledky – 1. kolo:
Baláková, Bartošíková volný los. 2. kolo: Baláková, Bartošíková – Frommová, Kvapilová 0:2 (-13, -18). Opravy: Baláková, Bartošíková – Falcmanová, Podrazilová 2:0 (18, 19), Baláková, Bartošíková – Poszmiková, Miranda 0:2 (-15, -18).
Konečné pořadí: 1. Šeredová, Valková, 2. Adamčíková, Francová, 3. Bláhová, Housková, 4. Dzurendová, Pecháčková, 5. Frommová, Kvapilová a Novotná, Skopová, 7. Dominiková, Wernischová a Žolnerčíková, Faltínová, 13. Baláková, Bartošíková atd.
SUPER CUP ŽEN – UHERSKÉ HRADIŠTĚ
Výsledky – kvalifikace, 1. kolo:
Baláková, Bartošíková – Honzovičová, Svobodová 0:2 (-12, -11).
Konečné pořadí: 1. Řeháčková, Olivová, 2. Valková, Komárková, 3. Pluhařová, Davidová, 4. Štochlová, Dunárová, 5. A. Dostálová, M. Dostálová a Vaňková, Klimešová a Kolderová, Šotkovská a Žolnerčíková, Faltínová, 21. Baláková, Bartošíková atd.
LETNÍ POHÁR ŽEN – BRNO
Výsledky – 1. kolo:
Baláková, Bartošíková volný los. 2. kolo: Baláková, Bartošíková – Zukalová, Přerovská 0:2 (-15, -18). Opravy: Baláková, Bartošíková – Koblížková, Tomášová 0:2 (-16, -19).
Konečné pořadí: 1. Šeredová, Valková, 2. Vaňková, Kolderová, 3. Šulcová, Honzovičová, 4. Lorenzová, Hynková, 5. Cebáková, Goliášová a Adamčíková, Francová, 7. Hajnová, Gistrová a Zukalová, Přerovská, 13. Baláková, Bartošíková atd.