VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Vicemistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV CUP

Nejbližší zápasy A týmu
23.11.2019 17.00VK Prostějov - KP Brno
30.11.2019 19.00Přerov - VK Prostějov
04.12.2019 20.30Asterix Beveren - VK Prostějov
07.12.2019 17.00VK Prostějov - Olymp Praha
14.12.2019 17.00VK Prostějov - Šelmy Brno
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS

FanShop
10x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Tabulky
PořadíZV3V2P1P0SB
1 VK Brno118210988:83729
2 Olomouc118201922:75828
3 Ostrava118012941:83725
4 Prostějov116104836:78420
5 Olymp115114870:82418
6 Liberec114115888:87715
7 Královo Pole112216923:100511
8 Přerov112018827:9787
9 Frýdek - Místek111118743:8986
10 Šternberk111037787:9276
facebook twitter youtube tvcom
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček
Gymnázium se sportovní přípravou ABC Cyklosport
FYZIO LINE TOPlist

Naše mladší i starší žákyně zvládly kvalifikaci KP úspěšně, první kolo však výběru U13 už tolik nevyšlo

16.10.2019 | Vedle mnoha jiných mládežnických soutěží volejbalistek 2019/20 byly zahájeny též krajské přebory obou žákovských kategorií, ve kterých má VK Prostějov celkem tři družstva.

KP MLADŠÍCH ŽÁKYŇ

Z kvalifikačního turnaje se tým děvčat vékáčka U13 dokázal sice těsně, ale přece jen probojovat do elitního kvarteta pro úvodní kolo osmičlenné krajské soutěže. Tam si však připsal tři hladké porážky, tudíž je průběžně čtvrtý a ve druhém dějství bude hrát spodní čtyřku.
KVALIFIKACE
Základní skupina A – výsledky:
VK Prostějov – Šternberk 2:0 (23, 8), VK Prostějov – Přerov A 0:2 (-17, -21), VK Prostějov – Lanškroun 0:2 (-7, -5). Pořadí: 1. Lanškroun 8, 2. Přerov A 7, 3. VK Prostějov 3, 4. Šternberk 0.
Play off – výsledek: VK Prostějov – UP Olomouc 2:0 (18, 19).
1. KOLO
Skupina A – výsledky:
VK Prostějov – VAM Olomouc 0:2 (-13, -12), VK Prostějov – Lanškroun 0:2 (-6, -9), VK Prostějov – Přerov A 0:2 (-15, -11). Pořadí: 1. Lanškroun 9, 2. VAM Olomouc 5, 3. Přerov A 4, 4. VK Prostějov 0.
POŘADÍ PO 1. KOLE
1. Lanškroun 11, 2. VAM Olomouc 8, 3. Přerov A 6, 4. VK Prostějov 5, 5. UP Olomouc 4, 6. Šternberk 3, 7. Přerov B 2, 8. Žichlínek 1.

KP STARŠÍCH ŽÁKYŇ

V krajském přeboru U15 má prostějovský oddíl dva kolektivy. Áčko zvládlo kvalifikaci natolik úspěšně, že zahajovací díl soutěže s osmnácti zúčastněnými celky absolvuje v nejvyšší pětici. Naopak béčko se dostalo až do spodní čtverky, byť ji od třetí dělil jen malý kousek.
KVALIFIKACE
Základní skupina D – výsledky:
VK Prostějov A – Šumperk B 2:0 (23, 20), VK Prostějov A – UP Olomouc B 2:0 (18, 14). Pořadí: 1. VK Prostějov A 6, 2. Šumperk B 3, 3. UP Olomouc B 0.
Základní skupina F – výsledky: VK Prostějov B – Moravská Třebová 0:2 (-13, -13), VK Prostějov B – Šumperk A 0:2 (-15, -21). Pořadí: 1. Šumperk A 6, 2. Moravská Třebová 3, 3. VK Prostějov B 0.
Nadstavbová skupina B – výsledky: VK Prostějov A – UP Olomouc A 2:0 (17, 15), VK Prostějov A – Šumperk A 0:2 (-18, -16). Pořadí: 1. Šumperk A 4, 2. VK Prostějov A 3, 3. UP Olomouc A 2.
Nadstavbová skupina F – výsledky: VK Prostějov B – Šumperk C 2:0 (17, 16), VK Prostějov B – UP Olomouc B 1:2 (21, -18, -11). Pořadí: 1. UP Olomouc B 5, 2. VK Prostějov B 4, 3. Šumperk C 0.