VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Vicemistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV CUP

Nejbližší zápasy A týmu
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS

FanShop
10x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Tabulky
PořadíZV3V2P1P0SB
1 VK Brno27223112310:188573
2 Olomouc27203132248:182967
3 Olymp27133472203:204849
4 Prostějov27142292229:207448
5 Ostrava271232102265:217244
6 Liberec27114392188:213544
7 Šternberk27527132059:231826
8 Královo Pole27453152111:233125
9 Frýdek - Místek27323191857:224916
10 Přerov27312211826:225513
facebook twitter youtube tvcom
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček
Gymnázium se sportovní přípravou ABC Cyklosport
FYZIO LINE TOPlist

Extraligová nadstavba proběhne v úplně novém hávu, přinášíme její kompletní rozlosování

14.01.2020 | Jak už jsme v minulém týdnu informovali, nadstavbová část UNIQA extraligy žen ČR se v aktuálním ročníku 2019/20 bude hrát zcela jiným způsobem, než během předchozích sezón.

Na základě umístění jednotlivých družstev po osmnáctikolové základní fázi vznikl dle Bergerových tabulek los dalších devíti dějství, v nichž se ještě jednou utká každý s každým.
Volejbalistky VK Prostějov mají díky čtvrtému místu výhodu, že v nadstavně nastoupí hned pětkrát doma a jen čtyřikrát venku. Kdy, kde a proti komu, to můžete vyčíst níže. Pozitivní určitě je, že se Hanačky vyhnou nejdelšímu cestování do Liberce i Prahy.

LOS NADSTAVBOVÉ ČÁSTI V UNIQA EXTRALIZE ŽEN ČR 2019/20

19. KOLO (sobota 18. ledna, 17.00 hodin)
VK Prostějov – VK Královo Pole Brno (15.00), VK Šelmy Brno – PVK Olymp Praha, VK UP Olomouc – TJ Sokol Frýdek-Místek, TJ Ostrava – TJ Sokol Šternberk (21. 1., 18.00), VK Dukla Liberec – Volejbal Přerov (16. 1., 18.00).
20. KOLO (sobota 25. ledna, 17.00 hodin)
Šternberk – Prostějov, Olymp Praha – Přerov, KP Brno – Liberec, Frýdek-Místek – Ostrava, Šelmy Brno – Olomouc (27. 1., 19.30).
21. KOLO (sobota 1. února, 17.00 hodin)
Prostějov – Frýdek-Místek, Olomouc – Olymp Praha, Ostrava – Šelmy Brno, Liberec – Šternberk, Přerov – KP Brno (18.00).
22. KOLO (sobota 15. února, 17.00 hodin)
Šelmy Brno – Prostějov, Olymp Praha – KP Brno, Šternberk – Přerov, Frýdek-Místek – Liberec, Olomouc – Ostrava.
23. KOLO (čtvrtek 20. února, 17.00 hodin)
Prostějov – Olomouc, Ostrava – Olymp Praha (18.00), Liberec – Šelmy Brno (18.00), Přerov – Frýdek-Místek (18.00), KP Brno – Šternberk.
24. KOLO (sobota 22. února, 17.00 hodin)
Ostrava – Prostějov, Olymp Praha – Šternberk, Frýdek-Místek – KP Brno, Šelmy Brno – Přerov, Olomouc – Liberec.
25. KOLO (sobota 29. února, 17.00 hodin)
Prostějov – Olymp Praha, Liberec – Ostrava (15.00), Přerov – Olomouc (18.00), KP Brno – Šelmy Brno, Šternberk – Frýdek-Místek.
26. KOLO (čtvrtek 5. března, 17.00 hodin)
Prostějov – Liberec, Olymp Praha – Frýdek-Místek, Šelmy Brno – Šternberk, Olomouc – KP Brno, Ostrava – Přerov (18.00).
27. KOLO (sobota 7. března, 17.00 hodin)
Přerov – Prostějov, Liberec – Olymp Praha (18.00), KP Brno – Ostrava, Šternberk – Olomouc, Frýdek-Místek – Šelmy Brno.
Časy a případně i termíny některých zápasů se ještě mohou změnit.