VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Vicemistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV CUP

Nejbližší zápasy A týmu
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS

FanShop
10x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Tabulky
PořadíZV3V2P1P0SB
1 PVK Olymp Praha000000:00
2 TJ Ostrava000000:00
3 TJ Sokol Frýdek - Místek000000:00
4 TJ Sokol Šternberk000000:00
5 VK Šelmy Brno000000:00
6 VK Dukla Liberec000000:00
7 VK Královo Pole000000:00
8 VK Prostějov000000:00
9 VK UP Olomouc000000:00
10 Volejbal Přerov000000:00
facebook twitter youtube tvcom
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček
Gymnázium se sportovní přípravou ABC Cyklosport
FYZIO LINE TOPlist

Čtrnáct hráček VK naskočilo do beach turnajů. Baláková startovala mezi elitou v Litoměřicích, Knorová získala bronz v pražském Braníku

11.06.2020 | Rekordní počet čtrnácti členek VK Prostějov se během prvního soutěžního víkendu 30. + 31. května zapojil do nově zahájené beachvolejbalové sezóny 2020. Většina jich působení na písku bere jako zpestření šestkové přípravy, přesto některé dosáhly zajímavých výsledků.

Dlouhodobě se „plážáku“ věnuje Tereza Baláková, která s ostravskou parťačkou Klárou Faltínovou absolvovala úvodní díl narychlo vzniklé série Tipsport Beach Series pro nejlepší ženské dvojice ČR. V Litoměřicích z toho byl přímý postup do hlavní soutěže, ale tam dvě porážky a dělené sedmnácté místo.
Hodně se zadařilo jiné plejerce ženského A-týmu vékáčka Lence Knorové, jež společně s českobudějovickou Helenou Harrisovou vybojovala skvělou třetí příčku z Letního poháru v Praze na Braníku! Tam si zahrála ještě Adéla Benediktová, na juniorském turnaji v Opavě pak Adriana Jurčíková, Viktorie Nečasová, Adéla Sovíková, Andrea Píchalová, Darina Tesařová, Zuzana Dostálová, Simona Marešová, Kateřina Stavinohová, Nikola Linhartová, Veronika Vykopalová a Magdaléna Plisková. Kompletní výsledkový přehled všech těchto akcí najdete níže.

TIPSPORT BEACH SERIES ŽEN – LITOMĚŘICE
Výsledky – 1. kolo:
Baláková, Faltínová – Indrová, Břínková 1:2 (-17, 20, -13). Opravy: Baláková, Faltínová – Cebáková, Janečková 0:2 (-13, -18).
Konečné pořadí: 1. Hermannová, Sluková, 2. Kubíčková, Kvapilová, 3. Štochlová, Maixnerová, 4. Williams, Olivová, 5. Cebáková, Janečková a Klimešová, Bláhová, 7. A. Dostálová, M. Dostálová a Šeredová, Lorenzová, 17. Baláková, Faltínová atd.

LETNÍ POHÁR ŽEN – PRAHA BRANÍK
Výsledky – 1. kolo:
Benediktová, Kuníková – Steinová, Černá 0:2 (-15, -13), Knorová, Harrisová – Perušičová, Hynková 0:2 (-17, -14). Opravy: Knorová, Harrisová – Pokorná, Falcmanová 2:0 (10, 18), Benediktová, Kuníková – Hrnčiarová, Holoubková 0:2 (-19, -14), Knorová, Harrisová – Hrnčiarová, Holoubková 2:0 (19, 12), Knorová, Harrisová – Kozlerová, Brunclíková 2:0 (15, 15), Knorová, Harrisová – Steinová, Černá 2:0 (18, 13), Knorová, Harrisová – Šídlová, Trojanová 2:1 (-19, 19, 5). Semifinále: Knorová, Harrisová – Perušičová, Hynková 0:2 (-14, -13). O 3. místo: Knorová, Harrisová – Křížová, Mihálová 2:0 (15, 18).
Konečné pořadí: 1. Perušičová, Hynková, 2. Marcelová, Šafránková, 3. Knorová, Harrisová, 4. Křížová, Mihálová, 5. Šídlová, Trojanová a Příhodová, Ročková, 7. Vovková, Bergmanová a Steinová, Černá, 17. Benediktová, Kuníková atd.

ČESKÝ POHÁR JUNIOREK OBLASTNÍ – OPAVA
Výsledky – kvalifikace, skupina A:
Sovíková, Píchalová – Mohylová, Lisá 2:0 kontumačně, Sovíková, Píchalová – Taušová, Třináctá 2:1 (-18, 17, 6). Kvalifikace, skupina B: Marešová, Stavinohová – Ulmannová, Suchoňová 2:0 (10, 4), Marešová, Stavinohová – Žarnovická, Faltínová 0:2 (-8, -8). Kvalifikace, skupina C: Tesařová, Dostálová – Sofianidu, Jančová 2:0 (8, 12), Jurčíková, Nečasová – Sofianidu, Jančová 2:0 (7, 7), Jurčíková, Nečasová – Tesařová, Dostálová 2:0 (14, 14). Kvalifikace, skupina D: Vykopalová, Plisková – Abendroth, Vyjídáková 0:2 (-7, -12), Linhartová, Žáková – Abendroth, Vyjídáková 0:2 (-18, -13), Linhartová, Žáková – Vykopalová, Plisková 2:0 (7, 6). Kvalifikace, 1. kolo: Sovíková, Píchalová – Marešová, Stavinohová 2:0 (17, 8), Jurčíková, Nečasová – Linhartová, Žáková 2:0 (15, 12), Tesařová, Dostálová – Abendroth, Vyjídáková 1:2 (-15, 12, -12). Hlavní soutěž – skupina D: Jurčíková, Nečasová – Hurníková, M. Zajícová 1:1 (18, -11), Sovíková, Píchalová – Schusterová, V. Zajícová 0:2 (-11, -15), Sovíková, Píchalová – Hurníková, M. Zajícová 0:2 (-15, -13), Jurčíková, Nečasová – Schusterová, V. Zajícová 2:0 (17, 18), Jurčíková, Nečasová – Sovíková, Píchalová 2:0 (14, 20). Čtvrtfinále: Jurčíková, Nečasová – Šťastná, Horáčková 0:2 (-14, -13).
Konečné pořadí: 1. Šťastná, Horáčková, 2. Žídková, Tobiášová, 3. Žarnovická, Faltínová, 4. Koláčková, Dvorníková, 5. Jurčíková, Nečasová a Lajkebová, Jagelská a Hofbauerová, Wágnerová a Schusterová, Zajícová, 13. Sovíková, Píchalová, 17. Tesařová, Dostálová a Marešová, Stavinohová a Linhartová, Žáková, 23. Vykopalová, Plisková atd.