VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Vicemistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV Challenge Cup

Nejbližší zápasy A týmu
03.10.2020 17.00VK Prostějov - KP Brno
07.10.2020 19.00KP Brno B - VK Prostějov
10.10.2020 17.00VK Prostějov - Liberec
15.10.2020 17.00Šternberk - VK Prostějov
17.10.2020 15.00VK Prostějov - Olomouc
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS
10x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Tabulky
PořadíZV3V2P1P0SB
1 VK Dukla Liberec33000254:1779
2 VK UP Olomouc21100206:1845
3 VK Šelmy Brno31101264:2955
4 VK Prostějov21010200:1604
5 VK Královo Pole A21001155:1403
6 PVK Olymp Praha20110222:2203
7 TJ Ostrava20011206:2111
8 Volejbal Přerov30003158:2480
9 TJ Sokol Frýdek - Místek1000145:750
10 TJ Sokol Šternberk000000:00
facebook twitter youtube tvcom
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček
Gymnázium se sportovní přípravou ABC Cyklosport
FYZIO LINE TOPlist

Amatérská HVL volejbalistů a volejbalistek vyvrcholí v sobotu venkovním finálovým turnajem U Rockyho

26.06.2020 | Hanácká volejbalová liga smíšených družstev 2019/20 bude po koronavirové přestávce přece jen dohrána! Její závěrečný turnaj se koná v sobotu 27. června od 8.00 hodin na antukových kurtech pod otevřeným nebem v areálu U Rockyho vedle pískových dvorců Beach Sport Prostějov u aquaparku.

Ze základní části HVL se stihlo uskutečnit pět kol, než udeřila epidemie COVID-19. Celá soutěž byla následně přerušena a čekalo se na vývoj zdravotní situace, který byl naštěstí příznivý. Poslední dvě dějství dlouhodobé fáze sice organizátoři museli bez náhrady zrušit, ale o finálové vyvrcholení sezóny amatérští volejbalisté z Prostějovska i okolí nepřijdou.
Závěrečný díl aktuálního ročníku Hanácké ligy se bude vzhledem k mimořádným okolnostem hrát skupinově, nikoliv formou obvyklého play off. Ze dvaceti účastníků přitom dorazí jen patnáct, neboť pět týmů už v nezvykle pozdním termínu nedalo dohromady své sestavy.

Boje v jednotlivých třech grupách proběhnou od 8.00 do 16.00 hodin, aby ve čtyři odpoledne přišel na řadu zlatý hřeb: finálový zápas a střetnutí o bronz v celé HVL podle pořadí elitní skupiny A. Poté dojde od 17.00 ke slavnostnímu vyhlášení výsledků a o hodinu později odstartuje závěrečná párty s hudbou kapely Angel Factory. Volejbaloví hobbíci si chtějí celý den až do noci pořádně užít!

HVL SMÍŠENÝCH DRUŽSTEV 2019/20
Pořadí po základní části (odehráno 5 kol ze 7):
1. TJ Haná Metal Prostějov 86, 2. Vyškov 76, 3. Sexmeralda Prostějov 74, 4. Glauber 74, 5. Našrot 67, 6. Sportovní klub K2 Prostějov 64, 7. Premiéra 60, 8. Zelená kometa 55, 9. VK Vrbátky 54, 10. Pohodáři 45, 11. Společenstvo kulatého míče 43, 12. Galaxie 38, 13. Sokol I Prostějov 37, 14. Reálka 32, 15. Renegades 28, 16. Tučňáci na haluzi 26, 17. Kaktusáři 20, 18. Fénix 15, 19. Citróni 15, 20. Raubíři 7.
Program závěrečného turnaje v sobotu 27. června: 8.00 hodin Vyškov – Našrot (skupina A), Pohodáři – Sokol I Prostějov (skupina B) a Tučňáci na Haluzi – Fénix (skupina C), 9.00 hodin TJ Haná Metal Prostějov – Sexmeralda Prostějov (skupina A), VK Vrbátky – Společenstvo kulatého míče (skupina B) a Renegades – Kaktusáři (skupina C), 9.45 hodin Vyškov – Premiéra (skupina A), Pohodáři – Reálka (skupina B) a Tučňáci na Haluzi – Raubíři (skupina C), 10.30 hodin Haná Metal – Našrot (skupina A), Vrbátky – Sokol I (skupina B) a Renegades – Fénix (skupina C), 11.15 hodin Sexmeralda – Premiéra (skupina A), Společenstvo – Reálka (skupina B) a Kaktusáři – Raubíři (skupina C), 12.00 hodin Haná Metal – Vyškov (skupina A), Vrbátky – Pohodáři (skupina B) a Renegades - Tučňáci na Haluzi (skupina C), 12.45 hodin Našrot – Premiéra (skupina A), Sokol I – Reálka (skupina B) a Fénix – Raubíři (skupina C), 13.30 hodin Vyškov – Sexmeralda (skupina A), Pohodáři – Společenstvo (skupina B) a Tučňáci na Haluzi – Kaktusáři (skupina C), 14.15 hodin Haná Metal – Premiéra (skupina A), Vrbátky – Reálka (skupina B) a Renegades – Raubíři (skupina C), 15.00 hodin Sexmeralda – Našrot (skupina A), Společenstvo – Sokol I (skupina B) a Kaktusáři – Fénix (skupina C), 16.00 hodin finále a utkání o bronz v elitní skupině A, 17.00 hodin vyhlášení výsledků, 18.00 hodin Angel Factory hraje volejbalistům, 22.00 hodin párty pokračuje bez hudby.