VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Vicemistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV Challenge Cup

Nejbližší zápasy A týmu
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS
11x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Mistryně ČR 2021/2022


facebook twitter youtube volej.tv
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní License.

Gymnázium se sportovní přípravou

TOPlist

Mizuno Cup pro Liberec, Šternberk vítězil v Polsku, Ostrava je zápasově velmi aktivní

14.09.2021 | V plném proudu jsou přípravné turnaje i zápasy ženských týmů volejbalové UNIQA extraligy ČR na novou sezónu 2021/22. Pojďme se ve stručnosti podívat, jak si průběžně vedou soupeři VK Prostějov.

Sokol Šternberk, který vékáčko přivítá doma hned v úvodním kole soutěže (25. září), absolvoval turnaj v polských Gliwicích. A díky výhrám 2:0 nad SPS Panki, 2:1 nad AZS Varšava i 2:0 nad MKS Imielin jej ovládl.
Hodně pilný je celek TJ Ostrava, jenž přátelsky porazil Nové Mesto nad Váhom, Trnavu a dvakrát Nitru, remizoval 2:2 s Přerovem a následně kraloval mezinárodnímu turnaji v Čenstochové (Polsko).
V Praze pak proběhl tradiční Mizuno Cup, kde se zrodily tyto výsledky: Olymp Praha – Dukla Liberec 1:2 a 1:2, Dukla Liberec – KP Brno 2:1 a 3:0, Olymp Praha – KP Brno 1:2 a 3:0.
Severočešky již předtím odehrály dva přátelské duely ve Wroclawi, oba zvládly těsně 3:2. V součtu s turnajovým triumfem v české metropoli tak úřadující mistryně republiky zatím potvrzují své trvající kvality i ambice.