VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Vicemistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV Challenge Cup

Nejbližší zápasy A týmu
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS
11x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Mistryně ČR 2021/2022
facebook twitter youtube volej.tv
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní License.

Gymnázium se sportovní přípravou

TOPlist

Program Hanaček od posledního vítězného míče: oslavy, radnice, další oslavy, teď volno a brzy reprezentace či klubové tréninky

04.05.2022 | Do Prostějova se po několika medailově hluchých letech znovu vrátila tradice šťastně hektického závěru volejbalové sezóny s euforickým křepčením po extraligovém triumfu. Tentokrát si ženy VK mohly užít prvotní živelné oslavy se všemi svými fanoušky doma v hale Národního sportovního centra PV, kde rozhodly o vítězství ve finálové sérii. Co následovalo?

Ještě týž čtvrteční večer přesun celého týmu do nedaleké restaurace U Chmelů, kde proběhla slavnostní večeře s vedením klubu následovaná interním slavením spíš v oficiálním duchu. Tudíž žádná divočina, i ty nejvytrvalejší plejerky končily maximálně v pozdních nočních hodinách (nikoliv až ráno) a bez většího ohrožení stability chůze.
„Holky prokázaly, že i po téhle stránce jsou to opravdové profesionálky,“ smál se kouč Miroslav Čada v pátečním odpoledni na hlavním prostějovském náměstí TGM.
To už hanácká parta směřovala do historické budovy radnice na slavnostní přijetí primátorem Františkem Jurou.
Po téhle příjemné návštěvě se mančaft v daném kompletním složení naposledy pozdravil a rozloučil. Leč samotné hráčky měly ještě na páteční večer naplánovanou vlastní oslavnou akci na úplný závěr celého ročníku 2021/22: symbolicky výjezd do Brna.
„Ve vyhlášených nočních podnicích to tam bude velké a divoké,“ slibovala jedna nejmenovaná opora natěšeně.
Nyní čeká prostějovské volejbalistky jen krátké volno. Jednu polovinu kvůli reprezentačním povinnostem a tu druhou s ohledem na posezónní oddílovou přípravu, která odstartuje v pondělí 9. května.