7TJ Sokol Frýdek - Místek16520925:341207:134019
9TJ Sokol Šternberk162031114:431028:13339

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček
Anketa
Dosáhnou volejbalistky VK Prostějov v letošní Champions League na nějaké vítězství?

(1)
Ano, vyhrají dokonce víc než jednou.
(4)
Ano, jednoho soupeře dokážou porazit.
(1)
Ne, ale vybojují aspoň nějaký ten bodík.
(2)
Ne, skupina smrti bude nad jejich síly.

Gymnázium se sportovní přípravou ABC Cyklosport
FYZIO LINE TOPlist

Další týmy

Mládežnická družstva VK Prostějov

Se zázemím špičkové ženské soutěže jsou volejbalu v našem městě otevřeny nové a velice slibné možnosti. Pod křídly VK AGEL Prostějov funguje i další dříve samostatný subjekt TJ OP Prostějov, přičemž všichni spolupracují na stejném cíli: aby mladé naděje vyrůstaly od nejnižších věkových kategorií s tím, že největším talentům se otevírá možnost pokračovat se zlepšováním výkonnosti až na top úroveň ženské extraligy či ještě výš.

Péče o mládež tak je díky vzájemné kooperaci a špičkové sportovní úrovni VK po všech stránkách lépe zajištěna než dříve. Samozřejmě si to žádá mnohem víc práce i lidí, takže k mládežnickým výběrům uvítáme každého s chutí pomoct dobré věci. V každém případě naším záměrem bylo dostat do Prostějova co nejdříve kvalitní soutěže mládeže a to se podařilo, neboť ve všech věkových kategoriích už týmy VK AGEL hrají mezi národní elitou.

Našim juniorkám i kadetkám končí dlouhá extraligová pauza, o víkendu přivítají ostravské vrstevnice

18.01.2018 | Z úplně odlišných pozic vyrážejí vstříc zbytku základní části svých národních soutěží volejbalové juniorky a kadetky VK Prostějov. Zatímco věkově starší výběr zvládl dosavadní průběh sezóny dobře a dál může pomýšlet na medailový zisk, mladší tým se celým dosavadním ročníkem protrápil a jeho jediným cílem zůstává záchrana. Oba kolektivy po dlouhé zápasové přestávce vyplněné jen přípravným turnajem Křišťálová váza podstoupí nový start o nadcházejícím víkendu doma proti Ostravě, tedy papírově nejpřijatelnějšímu soupeři.

Juniorky vékáčka vyhrály Křišťálovou vázu 2018, kadetky skončily na ostravském turnaji dvanácté

13.01.2018 | Jedinou, zato velmi kvalitní zápasovou přípravou na pokračování extraligových soutěží ČR U19 i U17 byl pro mladé volejbalistky VK Prostějov tradiční turnaj Křišťálová váza 2018. V Ostravě se o víkendu 6. + 7. ledna uskutečnil jeho už čtyřiadvacátý ročník a pro starší výběr Hanaček dopadl skvěle.

Příprava našich mládežnic mezi svátky? Kadetky byly na soustředění v Morkovicích, juniorky a starší žákyně trénovaly v Prostějově

03.01.2018 | Mladým volejbalistkám VK Prostějov věkové kategorie U17 se v letošním ročníku extraligy kadetek ČR vůbec nedaří, v základní skupině B jsou jasně poslední. Nejen proto absolvovaly mezi svátky krátké třídenní soustředění v Morkovicích.

Juniorky hodně zklamaly na Vysočině, kadetky potvrdily zlepšení málem vyhraným duelem v Brně

09.12.2017 | Konec tohoto kalendářního roku mají mladé volejbalistky hrající nejvyšší tuzemské soutěže ve věkových kategoriích U19 a U17 zápasově dost nenaplněný. Po dvou volných víkendech nastoupily k duelům 7. dvoukola extraligy ČR 2017/18, jež zároveň byly jejich posledním letošním vystoupením. Prostějovské juniorky přitom vůbec nezvládly souboje v Jihlavě, kde nečekaně dvakrát podlehly tamní Vysočině bez jediného získaného bodu. V tabulce základní skupiny B sice zůstaly druhé, ale pronásledovatelé se hodně přiblížili. Kadetky vékáčka měly v Brně velkou šanci přerušit dlouhou sérii porážek, leč v závěru úvodního střetnutí na jihu Moravy neproměnily dva mečboly. Nakonec tak přivezly pouze bodík a v průběžném pořadí jsou dál jasně poslední.

Žákyně VK v krajských přeborech: starší se ujaly vedení, mladší o skóre klesly na druhé místo

30.11.2017 | Premiérově v této sezóně se stalo, že krajské přebory starších i mladších žákyň se hrály ve stejný víkend. Co přinesly volejbalovým nadějím VK Prostějov? Převážně radost.

Nejvyšší soutěž ČR pokračovala mládežnicím VK v Přerově. Juniorky tam jednou vyhrály, kadetky po dlouhé době získaly aspoň bodík

15.11.2017 | Předposlední duely v tomto kalendářním roce absolvovaly extraligové volejbalistky VK Prostějov mládežnických kategorií U19 a U17 shodně v Přerově. Juniorky vékáčka tam po úvodní prohře dokázaly zvítězit v odvetě, čímž udržely pěkné druhé místo v základní skupině B. Prostějovské kadetky sice nepřerušily dlouhou šňůru porážek a znovu dvakrát podlehly, ovšem ze druhého střetnutí vytěžily aspoň bodík. Tím připsaly něco na své konto po deseti nulových mačích, leč v průběžném pořadí béčkové grupy zůstávají poslední šesté.