VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Mistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV Challenge Cup

Nejbližší zápasy A týmu
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS

NSA
11x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Mistryně ČR 2021/2022
Tabulky
PořadíZV3V2P1P0SB
1 PVK Olymp Praha000000:00
2 VK Prostějov000000:00
3 Volejbal Přerov000000:00
4 vkkpbrno.cz000000:00
5 TJ Ostrava000000:00
6 TJ Sokol Frýdek - Místek000000:00
7 Šelmy Brno000000:00
8 VK Dukla Liberec000000:00
9 VK Šantovka Olomouc UP000000:00
10 TJ Sokol Šternberk000000:00
facebook twitter youtube volej.tv
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní License.

Gymnázium se sportovní přípravou

TOPlist

Mladším žákyním těsně unikl postup do finále MČR, ale nemusí být smutné

13.04.2015 | V letošním ročníku mistrovství ČR mladšího žactva svaz zkouší nový model, který nezohledňuje výsledky krajských přeborů a který znamenal v prvním kole kvalifikaci všech, co se chtěli přihlásit. Do finále v Liberci postoupily první tři z každé z pěti skupin + pořadatel. Naše družstvo, i když se další regionální skupina hrála v Přerově, muselo jet do poměrně vzdálené Jihlavy.

Tady nás čekalo několik vyrovnaných a těžkých soupeřů. Česká Třebová, kterou jsme v přeboru Olomouckého kraje sehráli několik vyrovnaných zápasů, KP Brno, domácí ZŠ Demlova Jihlava, VSC Zlín a osmičku doplnili Junior Brno, Znojmo-Přímětice a KP Brno B. Do prvního sobotního zápasu s Č.Třebovou holky nastoupily ustrašeně a pomalu se rozehrávaly. V závěru už byl projev družstva dobrý, ale na rozjetou Třebovou to nestačilo - 0:2. V dalších zápasech sobotního programu už holky hrály to, co umí a vcelku s přehledem si poradily se Znojmem, Zlínem a nakonec i s Juniorem Brno. Takže na večeři a do trochu podivné ubytovny jsme odcházeli spokojeni s bilancí jedna prohra a tři výhry. V neděli jsme měli "na rozehrání" KP Brno B - malá děvčata, která přijela "na zkušenou". Do hry se tak dostaly i holky, které si zatím moc nezahrály a dařilo se jim skvěle. Pak nás čekaly dva klíčové zápasy s družstvy v popředí tabulky. S domácí Jihlavou jsme sehráli volejbalově výborné utkání a vítězství nám uniklo jen o kousek, o který se zasloužili nejen diváci. Ty dva body nám v konečném účtování chyběly. V posledním utkání s KP Brno A se holky snažily, co mohly, plnit dohodnuté taktické pokyny, ale nedokázaly se vyrovnat s velmi dobrým servisem soupeře a udržet vlastní servis do míst, kde byly slabší hráčky soupeře. Brno nás tedy přehrálo a po zásluze postoupilo. Holky byly samozřejmě smutné, ale v šatně uslyšely z úst trenérů jen chválu. A zaslouženě. Sice ještě neumí přihrát plachtící servis, ale byly na turnaji nejlépe technicky vybaveným družstvem, naše nahrávačky nám tak trochu záviděli a každá z hráček odevzdala na turnaji maximum. To je dobrý příslib do budoucna. Jen tak dál holky!
Tabulka s výsledky i ostatních skupin je na svazovém webu:
http://www.cvf.cz/souteze.php?action=folders&id=6909