VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Mistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbalový svaz FIVB CEV
Nejbližší zápasy A týmu
21.10.2017 17.00Olomouc - VK Prostějov
30.10.2017 18.00VK Prostějov - Ostrava
04.11.2017 18.00KP Brno - VK Prostějov
11.11.2017 18.00VK Prostějov - Frýdek-Místek
16.11.2017 17.00Olymp Praha - VK Prostějov
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS
9x Mistryně České republiky
9x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice Champions League
Tabulky
1VK UP Olomouc220006:0150:806
2VK Královo Pole211006:3206:1965
3TJ Sokol Frýdek - Místek110003:075:453
4VK Prostějov110003:075:473
5TJ Ostrava110003:075:533
6VK Dukla Liberec100102:3110:1071
7Volejbal Přerov200021:6139:1740
8TJ Sokol Šternberk100010:347:750
9PVK Olymp Praha100010:344:750
10Fénix Brno200020:681:1500
facebook twitter youtube tvcom
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček
Anketa
Kdo bude ženám VK AGEL Prostějov největším konkurentem v českých soutěžích 2017/18?

(219)
VK UP Olomouc.
(44)
Královo Pole Brno.
(15)
TJ Ostrava.
(43)
VK Dukla Liberec.
(15)
Někdo jiný.

Gymnázium se sportovní přípravou ABC Cyklosport
FYZIO LINE TOPlist

Naše starší i mladší žákyně vstoupily skvěle do krajského přeboru

06.10.2016 | Kvalifikačními turnaji odstartovaly krajské přebory starších i mladších žákyň 2016/17 ve volejbalu. Elitní výběry VK AGEL Prostějov si v obou věkových kategoriích vedly výborně a díky samým vítězstvím postoupily pro první kolo svých soutěží do výkonnostně nejvyšších skupin A.

Mladším žákyním vékáčka, jež vede kouč Jindřich Němeček, stačily ke stoprocentně úspěšné kvalifikaci dva triumfy 2:0 nad Přerovem A a Olomoucí B. Starší žákovské Agelky U15 trénované Solange Soares potřebovaly vyhrát třikrát, a to nad Šumperkem B, Přerovem B i Olomoucí D vždy stejně hladce 2:0. Soutěž zahájily rovněž další týmy prostějovského oddílu se střídavými výsledky, jejichž kompletní přehled najdete níže.

KP STARŠÍCH ŽÁKYŇ 2016/17 – KVALIFIKACE
Skupina A – výsledky: Prostějov C – Šternberk 0:2 (-13, -3), Prostějov C – Olomouc E 0:2 (-13, -12), Prostějov C – Olomouc A 0:2 (-8, -7). Pořadí: 1. VK UP Olomouc A 6, 2. TJ Sokol Šternberk 5, 3. VK UP Olomouc E 4, 4. VK AGEL Prostějov C 3.
Skupina B – výsledky: Prostějov B – Olomouc B 2:1 (-11, 16, 12), Prostějov B – Přerov A 0:2 (-12, -12), Prostějov B – Moravská Třebová 2:0 (15, 15). Pořadí: 1. Volejbal Přerov A 5, 2. VK AGEL Prostějov B 5, 3. VK UP Olomouc B 4, 4. TJ Slovan Moravská Třebová 4.
Skupina C – výsledky: Prostějov A – Olomouc D 2:0 (7, 13), Prostějov A – Přerov B 2:0 (4, 12), Prostějov A – Šumperk B 2:0 (11, 13). Pořadí: 1. VK AGEL Prostějov A 6, 2. TJ Šumperk B 5, 3. VK UP Olomouc D 4, 4. Volejbal Přerov B 3.
Skupina D – výsledky: Prostějov D – Šumperk A 0:2 (-14, -7), Prostějov D – Olomouc C 0:2 (-20, -15), Prostějov D – Uničov 0:2 (-7, -12). Pořadí: 1. KRS Uničov 6, 2. TJ Šumperk A 5, 3. VK UP Olomouc C 4, 4. VK AGEL Prostějov D 3.
Baráž – výsledek: Prostějov B – Olomouc D 2:0 (5, 11).

KP MLADŠÍCH ŽÁKYŇ 2016/17 – KVALIFIKACE
Skupina B – výsledky: Prostějov B – Přerov B 0:2 (-21, -16), Prostějov B – Česká Třebová 0:2 (-14, -11), Prostějov B – Uničov 0:2 (-20, -14). Pořadí: 1. SK Geodézie Česká Třebová 6, 2. KRS Uničov 5, 3. Volejbal Přerov B 4, 4. VK AGEL Prostějov B 3.
Skupina C – výsledky: Prostějov A – Olomouc B 2:0 (9, 8), Prostějov A – Přerov A 2:0 (13, 22). Pořadí: 1. VK AGEL Prostějov A 4, 2. Volejbal Přerov A 3, 3. VK UP Olomouc B 2.