VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Mistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbalový svaz FIVB CEV
Nejbližší zápasy A týmu
16.12.2017 17.00VK Prostějov - Olomouc
20.12.2017 18.00Ostrava - VK Prostějov
06.01.2018 17.00VK Prostějov - KP Brno
10.01.2018 20.30Imoco Conegliano - VK Prostějov
13.01.2018 17.00Frýdek-Místek - VK Prostějov
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS

FanShop
9x Mistryně České republiky
9x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice Champions League
Tabulky
1VK Prostějov10910030:4827:55329
2VK UP Olomouc10810128:6812:61226
3TJ Ostrava10801127:10868:72425
4VK Královo Pole10610322:15836:77720
5VK Dukla Liberec10412321:17833:78116
6TJ Sokol Frýdek - Místek10410517:19740:81014
7PVK Olymp Praha10122513:25743:8179
8Volejbal Přerov10111711:26747:8466
9TJ Sokol Šternberk1010279:28664:8735
10Fénix Brno10000102:30519:7960
facebook twitter youtube tvcom
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček
Anketa
Co říkáte na los volejbalistek VK Prostějov v Champions League 2017/18?

(23)
Skupina smrti jako obvykle, hůř to dopadnout nemohlo.
(112)
Strašně těžké, ale nic se nesmí vzdávat a je třeba bojovat.
(3)
Není to tak hrozné, se soupeři půjde vyrovnaně hrát.
(25)
Bez šance na vítězství, pozitivem jen možnost vidět giganty.

Gymnázium se sportovní přípravou ABC Cyklosport
FYZIO LINE TOPlist

Naše starší i mladší žákyně vstoupily skvěle do krajského přeboru

06.10.2016 | Kvalifikačními turnaji odstartovaly krajské přebory starších i mladších žákyň 2016/17 ve volejbalu. Elitní výběry VK AGEL Prostějov si v obou věkových kategoriích vedly výborně a díky samým vítězstvím postoupily pro první kolo svých soutěží do výkonnostně nejvyšších skupin A.

Mladším žákyním vékáčka, jež vede kouč Jindřich Němeček, stačily ke stoprocentně úspěšné kvalifikaci dva triumfy 2:0 nad Přerovem A a Olomoucí B. Starší žákovské Agelky U15 trénované Solange Soares potřebovaly vyhrát třikrát, a to nad Šumperkem B, Přerovem B i Olomoucí D vždy stejně hladce 2:0. Soutěž zahájily rovněž další týmy prostějovského oddílu se střídavými výsledky, jejichž kompletní přehled najdete níže.

KP STARŠÍCH ŽÁKYŇ 2016/17 – KVALIFIKACE
Skupina A – výsledky: Prostějov C – Šternberk 0:2 (-13, -3), Prostějov C – Olomouc E 0:2 (-13, -12), Prostějov C – Olomouc A 0:2 (-8, -7). Pořadí: 1. VK UP Olomouc A 6, 2. TJ Sokol Šternberk 5, 3. VK UP Olomouc E 4, 4. VK AGEL Prostějov C 3.
Skupina B – výsledky: Prostějov B – Olomouc B 2:1 (-11, 16, 12), Prostějov B – Přerov A 0:2 (-12, -12), Prostějov B – Moravská Třebová 2:0 (15, 15). Pořadí: 1. Volejbal Přerov A 5, 2. VK AGEL Prostějov B 5, 3. VK UP Olomouc B 4, 4. TJ Slovan Moravská Třebová 4.
Skupina C – výsledky: Prostějov A – Olomouc D 2:0 (7, 13), Prostějov A – Přerov B 2:0 (4, 12), Prostějov A – Šumperk B 2:0 (11, 13). Pořadí: 1. VK AGEL Prostějov A 6, 2. TJ Šumperk B 5, 3. VK UP Olomouc D 4, 4. Volejbal Přerov B 3.
Skupina D – výsledky: Prostějov D – Šumperk A 0:2 (-14, -7), Prostějov D – Olomouc C 0:2 (-20, -15), Prostějov D – Uničov 0:2 (-7, -12). Pořadí: 1. KRS Uničov 6, 2. TJ Šumperk A 5, 3. VK UP Olomouc C 4, 4. VK AGEL Prostějov D 3.
Baráž – výsledek: Prostějov B – Olomouc D 2:0 (5, 11).

KP MLADŠÍCH ŽÁKYŇ 2016/17 – KVALIFIKACE
Skupina B – výsledky: Prostějov B – Přerov B 0:2 (-21, -16), Prostějov B – Česká Třebová 0:2 (-14, -11), Prostějov B – Uničov 0:2 (-20, -14). Pořadí: 1. SK Geodézie Česká Třebová 6, 2. KRS Uničov 5, 3. Volejbal Přerov B 4, 4. VK AGEL Prostějov B 3.
Skupina C – výsledky: Prostějov A – Olomouc B 2:0 (9, 8), Prostějov A – Přerov A 2:0 (13, 22). Pořadí: 1. VK AGEL Prostějov A 4, 2. Volejbal Přerov A 3, 3. VK UP Olomouc B 2.