VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Mistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV Challenge Cup

Nejbližší zápasy A týmu
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS

NSA
11x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Mistryně ČR 2021/2022
Tabulky
PořadíZV3V2P1P0SB
1 PVK Olymp Praha000000:00
2 VK Prostějov000000:00
3 Volejbal Přerov000000:00
4 vkkpbrno.cz000000:00
5 TJ Ostrava000000:00
6 TJ Sokol Frýdek - Místek000000:00
7 Šelmy Brno000000:00
8 VK Dukla Liberec000000:00
9 VK Šantovka Olomouc UP000000:00
10 TJ Sokol Šternberk000000:00
facebook twitter youtube volej.tv
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní License.

Gymnázium se sportovní přípravou

TOPlist

Starší i mladší žákyně VK jsou v krajských přeborech třetí a slibně bojují o posun na ještě vyšší pozice

31.12.2016 | Do své poloviny dospěly krajské přebory starších a mladších žákyň 2016/17. Výběry volejbalových nadějí VK AGEL Prostějov se v nich postupně zlepšují a díky tomu mají už téměř jisté obsazení medailových příček.

Starší žákyně vékáčka se ve druhém i třetím kole soutěže vyrovnaně rvaly s největšími konkurenty z Olomouce a Přerova. Jednou z toho bylo těsné druhé místo, poté znovu velmi těsný třetí post. Právě na bronzové pozici figurují svěřenky trenérské dvojice Solange Soares – Pavel Parobek také průběžně a určitě ještě zkusí zaútočit minimálně na stříbro, neboť bodová ztráta není nijak enormní.
Ještě větší výkonnostní progres zaznamenaly Agelky věkové kategorie mladších žákyň. Čtvrté i páté dějství dokázaly skvěle ovládnout, v šestém skončily druhé. A tím družstvo trenérů Jindřicha Němečka s Denisou Jurkovičovou hodně odskočilo pronásledovatelům na třetím fleku, ze kterého už mocně dotírá na druhý Šumperk a daleko nemá ani vedoucí Olomouc!

KP STARŠÍCH ŽÁKYŇ

2. KOLO
Skupina A – výsledky:
Prostějov A – Olomouc A 2:1 (-17, 25, 7), Prostějov A – Šumperk A 2:0 (18, 15), Prostějov A – Přerov A 1:2 (-19, 13, -8). Pořadí: 1. Olomouc A 7, 2. Prostějov A 6, 3. Přerov A 5, 4. Šumperk A 0.
Skupina B – výsledky: Prostějov B – Olomouc B 0:2 (-8, -18), Prostějov B – Uničov 0:2 (-9, -21), Prostějov B – Šternberk 1:2 (16, -21, -14). Pořadí: 1. Olomouc B 9, 2. Uničov 6, 3. Šternberk 2, 4. Prostějov B 1.
Skupina D – výsledky: Prostějov C – Prostějov D 0:2 (-20, -20), Prostějov C – Olomouc D 0:2 (-16, -22), Prostějov D – Moravská Třebová 0:2 (-23, -13), Prostějov C – Moravská Třebová 1:2 (-16, 23, -12), Prostějov D – Olomouc D 1:2 (-17, 22, -9). Pořadí: 1. Olomouc D 7, 2. Moravská Třebová 6, 3. Prostějov D 4, 4. Prostějov C 1.
3. KOLO
Skupina A – výsledky:
Prostějov A – Přerov A 0:2 (-21, -8), Prostějov A – Olomouc B 2:0 (10, 20), Prostějov A – Olomouc A 2:1 (25, -16, 12). Pořadí: 1. Olomouc A 7, 2. Přerov B 6, 3. Prostějov A 5, 4. Olomouc B 0.
Skupina C – výsledky: Prostějov B – Olomouc D 2:1 (9, -11, 6), Prostějov B – Olomouc E 2:0 (9, 20), Prostějov B – Olomouc C 2:0 (5, 16). Pořadí: 1. Prostějov B 8, 2. Olomouc C 4, 3. Olomouc D 4, 4. Olomouc E 2.
Skupina D – výsledky: Prostějov C – Prostějov D 2:0 (21, 11), Prostějov C – Šumperk B 2:0 (0, 0), Prostějov D – Moravská Třebová 0:2 (-16, -12), Prostějov C – Moravská Třebová 2:1 (-14, 23, 12), Prostějov D – Šumperk B 2:0 (0, 0). Pořadí: 1. Prostějov C 8, 2. Moravská Třebová 7, 3. Prostějov D 3, 4. Šumperk B 0.
POŘADÍ PO 3. KOLE
1. Olomouc A 54, 2. Přerov A 49, 3. Prostějov A 44, 4. Olomouc B 36, 5. Uničov 36, 6. Šumperk A 35, 7. Šternberk 29, 8. Prostějov B 27, 9. Přerov B 21, 10. Olomouc C 20, 11. Olomouc E 18, 12. Olomouc D 15, 13. Šumperk B 14, 14. Moravská Třebová 9, 15. Prostějov D 6, 16. Prostějov C 6.

KP MLADŠÍCH ŽÁKYŇ

4. KOLO
Skupina A – výsledky:
Prostějov A – Přerov A 2:0 (16, 16), Prostějov A – Olomouc A 2:0 (12, 22), Prostějov A – Šumperk 2:1 (23, -22, 10). Pořadí: 1. Prostějov A 6, 2. Šumperk 5, 3. Olomouc A 4, 4. Přerov A 3.
Skupina C – výsledky: Prostějov B – Olomouc B 1:2 (-15, -22, 21), Prostějov B – Přerov B 2:1 (12, -23, 22). Pořadí: 1. Olomouc B 4, 2. Prostějov B 3, 3. Přerov B 2.
5. KOLO
Skupina A – výsledky:
Prostějov A – Šternberk 2:1 (-19, 21, 7), Prostějov A – Šumperk 2:0 (24, 23), Prostějov A – Olomouc A 2:1 (-18, 11, 13). Pořadí: 1. Prostějov A 6, 2. Olomouc A 5, 3. Šumperk 4, 4. Šternberk 3.
Skupina C – výsledky: Prostějov B – Přerov B 0:3 (-22, -21, -20), Prostějov B – Česká Třebová 1:2 (-23, -18, 22). Pořadí: 1. Přerov B 4, 2. Česká Třebová 3, 3. Prostějov B 2.
6. KOLO
Skupina A – výsledky:
Prostějov A – Šumperk 2:1 (9, -23, 10), Prostějov A – Olomouc A 0:2 (-24, -22), Prostějov A – Uničov 2:1 (-15, 7, 2). Pořadí: 1. Olomouc A 6, 2. Prostějov A 5, 3. Šumperk 4, 4. Uničov 3.
Skupina C – výsledky: Prostějov B – Olomouc B 3:0 (10, 21, 20), Prostějov B – Česká Třebová 3:0 (17, 13, 12). Pořadí: 1. Prostějov B 4, 2. Olomouc B 3, 3. Česká Třebová 2.
POŘADÍ PO 6. KOLE
1. Olomouc A 68, 2. Šumperk 65, 3. Prostějov A 63, 4. Přerov A 50, 5. Uničov 41, 6. Šternberk 40, 7. Česká Třebová 25, 8. Moravská Třebová 24, 9. Olomouc B 18, 10. Přerov B 16, 11. Prostějov B 10.