VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Mistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV Challenge Cup

Nejbližší zápasy A týmu
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS

NSA
11x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Mistryně ČR 2021/2022
Tabulky
PořadíZV3V2P1P0SB
1 PVK Olymp Praha000000:00
2 VK Prostějov000000:00
3 Volejbal Přerov000000:00
4 vkkpbrno.cz000000:00
5 TJ Ostrava000000:00
6 TJ Sokol Frýdek - Místek000000:00
7 Šelmy Brno000000:00
8 VK Dukla Liberec000000:00
9 VK Šantovka Olomouc UP000000:00
10 TJ Sokol Šternberk000000:00
facebook twitter youtube volej.tv
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní License.

Gymnázium se sportovní přípravou

TOPlist

Našim starším i mladším žákyním vyšel leden famózně, v KP jdou neustále nahoru!

26.01.2017 | Skutečně pravou nohou vstoupily do nového kalendářního roku mladé volejbalistky VK AGEL Prostějov věkových kategorií U15 i U13. Žákovské výběry hanáckého oddílu naprosto dominovaly lednovému programu krajských přeborů a hodně si polepšily v celkovém hodnocení svých soutěží.

Starší žákyně v jediném dalším kole KP porazily v elitní skupině všechny tři soupeře 2:0, a to včetně vedoucí Olomouce i dosud druhého Přerova, který se jim dlouho nedařilo zdolat. Díky stoprocentní výsledkové bilanci se svěřenky Solange Soares a Pavla Parobka průběžně dostaly místo svého rivala právě na stříbrnou pozici, jež na konci sezóny znamená postup na mistrovství republiky.
Mladší žákyně pokračovaly v parádní jízdě načaté už před Vánocemi. Ani v sedmém, ani v osmém dějství kraje totiž nenašly přemožitele a skvěle protáhly stále delší vítěznou sérii střetnutí. Navíc se tým trenérské dvojice Jindřich Němeček – Denisa Jurkovičová zásluhou dvou přesvědčivých prvenství posunul rovněž do čela zatímního pořadí!

KP STARŠÍCH ŽÁKYŇ

4. KOLO
Skupina A – výsledky:
Prostějov A – Přerov A 2:0 (23, 20), Prostějov A – Olomouc A 2:0 (19, 17), Prostějov A – Uničov 2:0 (18, 24). Pořadí: 1. Prostějov A 9, 2. Olomouc A 5, 3. Přerov A 4, 4. Uničov 0.
Skupina B – výsledky: Prostějov B – Olomouc B 1:2 (-17, 17, -15), Prostějov B – Šternberk 1:2 (-23, 24, -9), Prostějov B – Šumperk A 2:0 (19, 14). Pořadí: 1. Olomouc B 8, 2. Prostějov B 5, 3. Šumperk A 3, 4. Šternberk 2.
Skupina C – výsledky: Prostějov C – Přerov B 1:2 (-13, 19, -9), Prostějov C – Olomouc D 2:0 (23, 17), Prostějov C – Olomouc C 0:2 (-17, -16). Pořadí: 1. Přerov B 8, 2. Olomouc C 5, 3. Prostějov C 4, 4. Olomouc D 1.
Skupina D – výsledky: Prostějov D – Olomouc E 1:2 (26, -17, -8), Prostějov D – Šumperk B 0:2 (-16, -15), Prostějov D – Moravská Třebová 0:2 (-25, -17). Pořadí: 1. Moravská Třebová 9, 2. Šumperk B 6, 3. Olomouc E 2, 4. Prostějov D 1.
POŘADÍ PO 4. KOLE
1. Olomouc A 70, 2. Prostějov A 63, 3. Přerov A 63, 4. Uničov 49, 5. Olomouc B 48, 6. Šumperk A 45, 7. Prostějov B 38, 8. Šternberk 38, 9. Přerov B 29, 10. Olomouc C 27, 11. Olomouc D 20, 12. Olomouc E 20, 13. Šumperk B 17, 14. Moravská Třebová 13, 15. Prostějov C 12, 16. Prostějov D 7.

KP MLADŠÍCH ŽÁKYŇ

7. KOLO
Skupina A – výsledky:
Prostějov A – Šumperk 2:0 (11, 20), Prostějov A – Olomouc A 2:0 (25, 17), Prostějov A – Šternberk 2:0 (14, 22). Pořadí: 1. Prostějov A 6, 2. Šternberk 5, 3. Olomouc A 4, 4. Šumperk 3.
Skupina B – výsledky: Prostějov B – Uničov 0:2 (-21, -12), Prostějov B – Přerov B 2:0 (10, 15), Prostějov B – Přerov A 0:2 (-13, -10). Pořadí: 1. Přerov A 6, 2. Uničov 5, 3. Prostějov B 4, 4. Přerov B 3.
8. KOLO
Skupina A – výsledky:
Prostějov A – Přerov A 2:0 (14, 23), Prostějov A – Olomouc A 2:1 (-23, 12, 11), Prostějov A – Šternberk 2:0 (7, 8). Pořadí: 1. Prostějov A 6, 2. Olomouc A 5, 3. Šternberk 4, 4. Přerov A 3.
Skupina B – výsledky: Prostějov B – Šumperk 0:2 (-18, -13), Prostějov B – Moravská Třebová 2:1 (13, -21, 14), Prostějov B – Uničov 0:2 (-13, -17). Pořadí: 1. Uničov 6, 2. Šumperk 5, 3. Prostějov B 4, 4. Moravská Třebová 3.
POŘADÍ PO 8. KOLE
1. Prostějov A 91, 2. Olomouc A 88, 3. Šumperk 79, 4. Přerov A 65, 5. Šternberk 60, 6. Uničov 54, 7. Moravská Třebová 31, 8. Česká Třebová 28, 9. Přerov B 23, 10. Olomouc B 21, 11. Prostějov B 20.