VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Mistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV Challenge Cup

Nejbližší zápasy A týmu
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS

NSA
11x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Mistryně ČR 2021/2022
Tabulky
PořadíZV3V2P1P0SB
1 PVK Olymp Praha000000:00
2 VK Prostějov000000:00
3 Volejbal Přerov000000:00
4 vkkpbrno.cz000000:00
5 TJ Ostrava000000:00
6 TJ Sokol Frýdek - Místek000000:00
7 Šelmy Brno000000:00
8 VK Dukla Liberec000000:00
9 VK Šantovka Olomouc UP000000:00
10 TJ Sokol Šternberk000000:00
facebook twitter youtube volej.tv
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní License.

Gymnázium se sportovní přípravou

TOPlist

Našim žákyním vrcholí krajský přebor: mladší útočí na zlato, starší atakují stříbro

15.03.2017 | Ke svému závěru spějí krajské přebory starších i mladších žákyň 2016/17, v nichž mají talentované volejbalistky VK AGEL Prostějov na dosah ty úplně nejvyšší příčky a tím postup na letošní mistrovství republiky.

Mladší žákyně vékáčka trénované dvojicí Jindřich Němeček – Denisa Jurkovičová pokračovaly v trvalém výkonnostním vzestupu během celého tohoto ročníku, když přesvědčivě vyhrály deváté dějství KP. A dvě kola před koncem vedou s velice slibnou nadějí na udržení své zlaté pozice.
Agelky v kategorii starších žákyň vedené duem Solange Soares – Pavel Parobek se také od začátku sezóny neustále zlepšují a v předposledním pátém dílu soutěže byly druhé. Sice za suverénní Olomoucí, ovšem před konkurenčním Přerovem. Do závěrečného šestého kola, které je na programu o nejbližším víkendu, půjdou hájit průběžnou druhou příčku a tím stříbrné medaile.

KP STARŠÍCH ŽÁKYŇ
5. KOLO
Skupina A – výsledky:
Prostějov A – Přerov A 2:0 (15, 18), Prostějov A – Olomouc A 0:2 (-9, -14), Prostějov A – Olomouc B 2:0 (10, 16). Pořadí: 1. Olomouc A 9, 2. Prostějov A 6, 3. Přerov A 3, 4. Olomouc B 0.
Skupina B – výsledky: Prostějov B – Přerov B 1:2 (-12, 19, -10), Prostějov B – Šumperk A 2:0 (23, 15), Prostějov B – Uničov 0:2 (-21, -21). Pořadí: 1. Uničov 9, 2. Přerov B 5, 3. Prostějov B 4, 4. Šumperk A 0.
Skupina C – výsledky: Prostějov C – Olomouc C 0:2 (-11, -14), Prostějov C – Šternberk 0:2 (-9, -19), Prostějov C – Moravská Třebová 0:2 (-14, -20). Pořadí: 1. Moravská Třebová 7, 2. Šternberk 6, 3. Olomouc C 5, 4. Prostějov C 0.
Skupina D – výsledky: Prostějov D – Šumperk B 0:2 (-16, -10), Prostějov D – Olomouc E 2:0 (21, 22), Prostějov D – Olomouc D 2:0 (16, 13). Pořadí: 1. Šumperk B 8, 2. Prostějov D 6, 3. Olomouc D 4, 4. Olomouc E 0.
POŘADÍ PO 5. KOLE
1. Olomouc A 89, 2. Prostějov A 79, 3. Přerov A 77, 4. Olomouc B 61, 5. Uničov 61, 6. Šumperk A 54, 7. Prostějov B 48, 8. Šternberk 45, 9. Přerov B 40, 10. Olomouc C 33, 11. Olomouc D 22, 12. Moravská Třebová 21, 13. Šumperk B 21, 14. Olomouc E 21, 15. Prostějov C 17, 16. Prostějov D 10.

KP MLADŠÍCH ŽÁKYŇ
9. KOLO
Skupina A – výsledky:
Prostějov A – Olomouc A 2:1 (14, -10, 6), Prostějov A – Uničov 2:0 (27, 7), Prostějov A – Šternberk 2:0 (13, 13). Pořadí: 1. Prostějov A 6, 2. Olomouc A 5, 3. Uničov 4, 4. Šternberk 3.
Skupina B – výsledky: Prostějov B – Šumperk 0:2 (-17, -7), Prostějov B – Přerov B 2:1 (20, -24, 10), Prostějov B – Přerov A 0:2 (-20, -19). Pořadí: 1. Šumperk 6, 2. Přerov A 5, 3. Prostějov B 4, 4. Přerov B 3.
POŘADÍ PO 9. KOLE
1. Prostějov A 105, 2. Olomouc A 99, 3. Šumperk 86, 4. Přerov A 71, 5. Šternberk 68, 6. Uničov 63, 7. Moravská Třebová 33, 8. Česká Třebová 31, 9. Přerov B 27, 10. Prostějov B 25, 11. Olomouc B 22.