VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Vicemistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV CUP

Nejbližší zápasy A týmu
07.12.2019 17.00VK Prostějov - Olymp Praha
14.12.2019 17.00VK Prostějov - Šelmy Brno
19.12.2019 18.00VK Prostějov - Asterix Beveren
21.12.2019 17.00Šternberk - VK Prostějov
04.01.2020 15.00VK Prostějov - Ostrava
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS

FanShop
10x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Tabulky
PořadíZV3V2P1P0SB
1 VK Brno13102101164:96535
2 Olomouc13102011116:90634
3 Prostějov1381041009:91526
4 Ostrava1380141069:101025
5 Olymp1471151078:100124
6 Liberec1351251067:103919
7 Královo Pole1332171052:113014
8 Frýdek - Místek1412110965:11768
9 Přerov1320110955:11527
10 Šternberk131039917:10986
facebook twitter youtube tvcom
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček
Gymnázium se sportovní přípravou ABC Cyklosport
FYZIO LINE TOPlist

Naše starší žákyně na MČR U15 v Přerově nevyhrály ani zápas a skončily šestnácté

03.06.2019 | Už samotný postup z kvalifikace na mistrovství republiky starších žákyň 2019 byl pro mladé volejbalistky VK Prostějov úspěchem. Pravdivost téhle věty potvrdil samotný šampionát v Přerově, kde Hanačky prohrály všechny své duely a mezi šestnácti elitními kluby ČR obsadily poslední příčku.

Tým vékáčka však i doplatil na extrémně těžkou základní skupinu, v níž podlehl hladce 0:2 děvčatům Uherského Hradiště a Brna, pozdějším finalistkám celého turnaje. Do čtvrtfinálové grupy mohly svěřenkyně Lukáše Mičeka ještě proklouznout přes Příbram, ale s tou neuspěly těsně 1:2.
Což znamenalo boje ve skupině o 13. až 16. místo.
Tam prostějovské holky postupně nestačily na Kralupy i Žatec shodně 0:2 a nakonec ani na Ostravu po boji 1:2. Znamenalo to výslednou šestnáctou pozici, zatímco národní přebor U15 celkově ovládlo Uherské Hradiště před KP Brno a Chodovem.
MČR STARŠÍCH ŽÁKYŇ 2019 – PŘEROV
Základní skupina B - výsledky VK Prostějov:
Uherské Hradiště 0:2 (-17, -17), Brno 0:2 (-19, -21), Příbram 1:2 (-10, 23, -10). Pořadí: 1. Uherské Hradiště 7, 2. Brno 7, 3. Příbram 3, 4. VK Prostějov 1.
Skupina o 13. až 16. místo – výsledky VK Prostějov: Kralupy 0:2 (-21, -16), Žatec 0:2 (-24, -20), Ostrava 1:2 (21, -11, -9). Pořadí: 1. Kralupy 8, 2. Ostrava 5, 3. Žatec 4, 4. VK Prostějov 1.
Konečné pořadí: 1. Uherské Hradiště, 2. Brno, 3. Chodov, 4. Liberec, 5. Plzeň, 6. Hlincovka, 7. Frýdek-Místek, 8. Studio Sport Praha, 9. Česká Třebová, 10. Olymp Praha B, 11. Příbram, 12. Hradec Králové, 13. Kralupy, 14. Ostrava, 15. Žatec, 16. VK Prostějov.