VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Vicemistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV CUP

Nejbližší zápasy A týmu
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS

FanShop
10x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Tabulky
PořadíZV3V2P1P0SB
1 VK Brno27223112310:188573
2 Olomouc27203132248:182967
3 Olymp27133472203:204849
4 Prostějov27142292229:207448
5 Ostrava271232102265:217244
6 Liberec27114392188:213544
7 Šternberk27527132059:231826
8 Královo Pole27453152111:233125
9 Frýdek - Místek27323191857:224916
10 Přerov27312211826:225513
facebook twitter youtube tvcom
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček
Gymnázium se sportovní přípravou ABC Cyklosport
FYZIO LINE TOPlist

Individuální statistiky v UNIQA extralize žen ČR 2019/20 podle efektivity na daných postech

05.04.2020 | Přechod na jiný statistický systém, k němuž Český volejbalový svaz přistoupil zkraje uplynulé sezóny, umožnil i v nejvyšší tuzemské soutěži ženské kategorie přehledněji vyhodnotit nejlepší hráčky na jednotlivých pozicích.

Ze zástupkyň VK Prostějov se nejvýše prosadily Gabriela Kopáčová (třetí mezi univerzálkami), Lucie Nová (čtvrtá u smečařek) a Nikola Stümpelová (pátá v blokařkách). Téměř všechny posty přitom ovládly plejerky dvou top týmů Šelmy Brno + UP Olomouc doplněné skvělým liberem Sokola Šternberk.
NAHRÁVAČKY

1. Šárka Kubínová (Olomouc) 48,21 %, 2. Sarah Jaňourová (Olymp Praha) 44,44 %, 3. Kamalani Akeo (Šelmy Brno) 43,87 %, 4. Soňa Nováková (Šelmy Brno) 42,06 %, 5. Katarína Dudová (Olomouc) 39,11 %, 6. Erica Handley (Olomouc) 38,57 %, 7. Simona Bajusz (Liberec) 35,68 %, 8. Anna Přibylová (Přerov) 32,14 %, 9. Anna Pospíšilová (Ostrava) 31,43 %, 10. Rochelle Wopereis (Liberec) 29,77 %, 11. Michaela Zatloukalová 29,21 %, 14. Klára Dvořáčková (obě Prostějov) 24,48 %.
SMEČAŘKY
1. Simona Janečková (Šelmy Brno) 0,33, 2. Karyna Denysova (Olymp Praha) 0,31, 3. Sophie Carpentier (KP Brno) 0,30, 4. Lucie Nová (Prostějov) 0,30, 5. Eva Svobodová (Liberec) 0,28, 6. Eva Hodanová (Olomouc) 0,27, 7. Karolína Fričová (Prostějov) 0,26, 8. Romana Staňková (Olymp Praha) 0,25, 9. Martina Michalíková (Olomouc) 0,25, 10. Denisa Pavlíková (KP Brno) 0,23, 39. Aneta Weidenthalerová 0,16, 44. Tereza Baláková 0,15, 49. Lenka Knorová (všechny Prostějov) 0,14.
UNIVERZÁLKY
1. Gabriela Orvošová (Olomouc) 0,56, 2. Karin Šunderlíková (KP Brno) 0,52, 3. Gabriela Kopáčová (Prostějov) 0,51, 4. Aleksandra Wanczyk (Ostrava) 0,46, 5. Veronika Šnellyová (Frýdek-Místek) 0,46, 6. Soňa Mikysková (Šelmy Brno) 0,45, 7. Sandra Kotlabová (Přerov) 0,45, 8. Tereza Diatková (Šelmy Brno) 0,44, 9. Lucie Kalhousová (Olymp Praha) 0,41, 10. Gabriela Mazur (Šternberk) 0,39.
BLOKAŘKY
1. Ivona Svobodníková (Šelmy Brno) 0,67, 2. Veronika Trnková (Olomouc) 0,64, 3. Pavlína Šimáňová (Olymp Praha) 0,64, 4. Kateřina Kohoutová (Liberec) 0,63, 5. Nikola Stümpelová (Prostějov) 0,63, 6. Barbora Purchartová (Olymp Praha) 0,59, 7. Ema Kneiflová (Šternberk) 0,57, 8. Margaret Wolowicz (Šelmy Brno) 0,56, 9. Veronika Strušková (Olomouc) 0,55, 10. Veronika Bezhandolska (Olomouc) 0,54, 12. Gabriela Kozmík 0,54, 31. Veronika Boudová (obě Prostějov) 0,38.
LIBERA
1. Katrina Zilberman (Šternberk) 0,33, 2. Markéta Chlumská (Šelmy Brno) 0,30, 3. Lucie Kolářová (Liberec) 0,29, 4. Veronika Dostálová (Liberec) 0,26, 5. Šárka Sklenářová (Šelmy Brno) 0,25, 6. Daniela Digrinová (KP Brno) 0,24, 7. Nikola Vaňková (Přerov) 0,22, 8. Vendula Burešová (Přerov) 0,21, 9. Adéla Chevalierová (Ostrava) 0,21, 10. Adéla Stavinohová (Olomouc) 0,21, 15. Tereza Slavíková 0,10, 17. Tereza Baláková (obě Prostějov) -0,05.