VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Vicemistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV Challenge Cup

Nejbližší zápasy A týmu
05.11.2020 18.00Šelmy Brno - VK Prostějov
07.11.2020 15.00VK Prostějov - Šternberk
14.11.2020 18.00Přerov - VK Prostějov
21.11.2020 18.00KP Brno - VK Prostějov
26.11.2020 18.00Liberec - VK Prostějov
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS
10x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Tabulky
PořadíZV3V2P1P0SB
1 VK UP Olomouc43100356:29311
2 VK Dukla Liberec33000254:1779
3 VK Šelmy Brno52102406:4438
4 TJ Ostrava42011379:3367
5 VK Královo Pole32001242:2216
6 PVK Olymp Praha31110297:2676
7 VK Prostějov31011281:2474
8 TJ Sokol Šternberk31002181:2193
9 Volejbal Přerov50005291:4210
10 TJ Sokol Frýdek - Místek30003187:2500
facebook twitter youtube tvcom
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček
Gymnázium se sportovní přípravou ABC Cyklosport
FYZIO LINE TOPlist

Starší žákyně vékáčka v KP dominovaly, ani mladší nedopadly napoprvé v této soutěži tak špatně

14.10.2020 | Přerov byl dějištěm kvalifikace krajského přeboru starších i mladších žákyň 2020/21. Volejbalové naděje VK Prostějov prošly touto zahajovací fází svých soutěží uspokojivě.

Prostějovské žákyně U15 suverénně kralovaly, bez potíží vyhrály všechny tři své duely a tím si pro první kolo zajistily účast v elitní skupině o 1. až 4. místo. Žákovský výběr vékáčka U13 naopak dvakrát podlehl a jediné vítězství si připsal kontumačně, leč i tohle stačilo na grupu o 4. až 6. pozici v zahajovacím dějství.

KP STARŠÍCH ŽÁKYŇ – KVALIFIKACE (PŘEROV)
Skupina C – výsledky:
VK Prostějov A – Přerov C 2:0 (5, 20), VK Prostějov A – UP Olomouc A 2:0 (11, 17), VK Prostějov A – Bohuňovice 2:0 (8, 7). Pořadí: 1. VK Prostějov A 9, 2. UP Olomouc A 6, 3. Bohuňovice 2, 4. Přerov C 1.
Skupina D – výsledky: VK Prostějov B – Kojetín 0:2 (-11, -10), VK Prostějov B – UP Olomouc B 0:2 (-21, -17), VK Prostějov B – Šumperk A 0:2 (-12, -18). Pořadí: 1. Kojetín 9, 2. Šumperk A 5, 3. UP Olomouc B 4, 4. VK Prostějov B 0.

KP MLADŠÍCH ŽÁKYŇ – KVALIFIKACE (PŘEROV)
Skupina C:
VK Prostějov – UP Olomouc A 0:2 (-15, -19), VK Prostějov – Moravská Třebová 2:0 kontumačně. Pořadí: 1. UP Olomouc A 6, 2. VK Prostějov 3, 3. Moravská Třebová 0.
O postup do elitní trojky: VK Prostějov – Uničov 0:2 (-19, -19).