VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Mistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV Challenge Cup

Nejbližší zápasy A týmu
25.03.2023 17.00VK Prostějov - Olomouc
28.03.2023 18.00Olomouc - VK Prostějov
31.03.2023 17.00VK Prostějov - Olomouc
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS
11x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Mistryně ČR 2021/2022
Tabulky
PořadíZV3V2P1P0SB
Liberec0-0Frýdek - Místek
Kr. Pole0-0Ostrava
Prostějov0-0Olomouc
Šelmy0-0Olymp
facebook twitter youtube volej.tv
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček
Stipendium v USA

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní License.

Gymnázium se sportovní přípravou

TOPlist

Naše mládežnice pokračují v přípravě individuálním způsobem

21.10.2020 | Minimálně do 3. listopadu platí vládou ČR vyhlášený zákaz veškerého organizovaného sportování, navíc pohromadě může být na jednom místě nejvíc šest osob (kromě obchodních řetězců apod.). Co tahle koronavirová nařízení znamenají pro přípravu mládežnických volejbalistek VK Prostějov?

„Za daných okolností jsme se rozhodli pro jediný logický krok: přerušit společnou přípravu našich družstev ve všech věkových kategoriích. A to až do chvíle, kdy bude opět povoleno sportování ve větším počtu lidí,“ potvrdil očekávané šéftrenér mládeže ve vékáčku Aleš Novák.
Pro prostějovské volejbalové talenty teď platí, že každý musí makat sám. „S holkama jsme v pravidelném spojení přes sociální sítě a snažíme se jim dávat instrukce, jak každý den pracovat v rámci individuální přípravy. Využíváme i různá tréninková videa, moderní technika v tomhle směru může pomáhat. Ale reálně odvedenou dřinu samozřejmě nenahradí,“ poukázal Novák.

Stejně jako všichni ostatní koučové se s vynucenou přestávkou ve sportovní činnosti trvající takřka měsíc (a možná ještě déle) jen těžko smiřuje. „Ale bohužel nic nenaděláme, taková je prostě situace. Musíme se s ní co nejlépe poprat, aby děvčata po nezbytnou dobu pokračovala v rámci možností s individuální přípravou aspoň na určité úrovni. Snad stopka začátkem listopadu skončí a normálně se vrátíme k volejbalu,“ zadoufal Novák.