VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Mistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV Challenge Cup

Nejbližší zápasy A týmu
25.03.2023 17.00VK Prostějov - Olomouc
28.03.2023 18.00Olomouc - VK Prostějov
31.03.2023 17.00VK Prostějov - Olomouc
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS
11x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Mistryně ČR 2021/2022
Tabulky
PořadíZV3V2P1P0SB
Liberec0-0Frýdek - Místek
Kr. Pole0-0Ostrava
Prostějov0-0Olomouc
Šelmy0-0Olymp
facebook twitter youtube volej.tv
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček
Stipendium v USA

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní License.

Gymnázium se sportovní přípravou

TOPlist

Z mládežnic našeho klubu momentálně trénují jen studentky sportovní třídy na Gymnáziu Jiřího Wolkera

13.01.2021 | Nedávným přechodem do pátého stupně covidové škály PES přestala být aktuální téměř veškerá příprava neprofesionálních sportovců včetně mládeže. Existují však výjimky, z nichž jedné momentálně využívají i dívčí volejbalové naděje VK Prostějov.

„Jedinou možností, jak nyní můžou aspoň některé holky z našich mládežnických týmů společně trénovat za dodržení platných hygienických pravidel, je oficiální povolení pro třídy se sportovním zaměřením na středních školách. V našem konkrétním případě jde o děvčata studující na prostějovském Gymnáziu Jiřího Wolkera,“ prozradil šéftrenér mládeže ve vékáčku Aleš Novák.
V přípravném procesu tedy pokračuje - navzdory plošné národní stopce kvůli koronaviru – část juniorek a kadetek VK. Pouze těch, které jsou studentkami GJW. „Snažíme se, aby v rámci možností probíhaly tréninky co nejvíc normálně, jak jsou hráčky zvyklé. Byť to za současných podmínek není vůbec jednoduché,“ připustil Novák.
Pro zapojení ostatních talentovaných plejerek do klubové práce bude podle kouče nutné splnění jedné klíčové okolnosti. „Aby mohly zase trénovat všechny členky našeho oddílu, určitě to nepůjde bez přechodu PES alespoň do čtvrtého stupně. Bohužel tak nezbývá než čekat,“ konstatoval Novák.