VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Mistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV Challenge Cup

Nejbližší zápasy A týmu
25.03.2023 17.00VK Prostějov - Olomouc
28.03.2023 18.00Olomouc - VK Prostějov
31.03.2023 17.00VK Prostějov - Olomouc
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS
11x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Mistryně ČR 2021/2022
Tabulky
PořadíZV3V2P1P0SB
Liberec0-0Frýdek - Místek
Kr. Pole0-0Ostrava
Prostějov0-0Olomouc
Šelmy0-0Olymp
facebook twitter youtube volej.tv
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček
Stipendium v USA

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní License.

Gymnázium se sportovní přípravou

TOPlist

Příprava všech mládežnic vékáčka je v plném proudu, dneškem zahajuje i nábor do přípravky

04.05.2021 | Na plné obrátky už běží příprava mládežnických volejbalistek VK Prostějov. Po koronavirovém lockdownu se podařilo rozjet tréninkový proces veškerých věkových kategorií, za postupně rozvolňovaných hygienických opatření jsou přitom dodržována všechna aktuální nařízení.

Nejdéle – již od 12. dubna – znovu makají juniorky a kadetky hanáckého klubu studující specializované sportovní třídy Gymnázia Jiřího Wolkera. Od pondělí 26. dubna pak své tréninky obnovily také další prostějovské hráčky juniorského + kadetského věku, stejně jako starší i mladší žákyně a přípravka.
„Všechno běží přesně podle plánu. Využíváme venkovní areál TJ Sokol II Prostějov U Kalicha, holky naskočily do společné přípravy po dlouhé pauze s velkou chutí a nadšeně odtrénovaly první čtyři dny. Na hřištích jsme strávili pondělní, úterní, středeční i čtvrteční odpoledne,“ spokojeně konstatoval šéftrenér mládeže ve vékáčku Aleš Novák.

Bez ohledu na složité okolnosti uplynulého období vidí na děvčatech nezměněnou, spíš ještě intenzivnější zapálenost pro volejbal a aktivní pohyb. „V rámci úvodního týdne jsme zvládli rovněž vstupní testování, přišel se na nás podívat i pan Miroslav Černošek. A teď od května zahájíme nábor do naší volejbalové přípravky, zveme všechny nové adeptky této krásné kolektivní hry,“ zdůraznil Novák.