VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Mistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV Challenge Cup

Nejbližší zápasy A týmu
25.03.2023 17.00VK Prostějov - Olomouc
28.03.2023 18.00Olomouc - VK Prostějov
31.03.2023 17.00VK Prostějov - Olomouc
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS
11x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Mistryně ČR 2021/2022
Tabulky
PořadíZV3V2P1P0SB
Liberec0-0Frýdek - Místek
Kr. Pole0-0Ostrava
Prostějov0-0Olomouc
Šelmy0-0Olymp
facebook twitter youtube volej.tv
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček
Stipendium v USA

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní License.

Gymnázium se sportovní přípravou

TOPlist

Příprava mládežnic VK je propojena s náborem, na jehož začátku se již zapojily první nové přírůstky do klubové přípravky

11.05.2021 | Aktuální rozvolnění hygienických opatření proti šíření koronaviru pomůže k tomu, aby už dva týdny probíhající příprava mládežnických volejbalistek VK Prostějov nabrala ve svém pokračování ještě víc normální týmovou podobu.

Jak už jsme opakovaně informovali, hanácké naděje zpod vysoké sítě trénují v Letní hale u velodromu (juniorky a kadetky studující specializované sportovní třídy Gymnázia Jiřího Wolkera) a ve venkovním areálu TJ Sokol II Prostějov U Kalicha (všechna ostatní děvčata).
„Počasí bylo zatím dost nestálé, nepříjemně působily hlavně chlad a silný vítr. Přesto se snažíme od pondělí do čtvrtka makat bez přestání, pokud to jen trochu jde a podmínky nejsou vyloženě špatné. Také jsme pro zpestření přidali beachvolejbal v Mostkovicích,“ shrnul šéftrenér mládeže ve vékáčku Aleš Novák.
U zmíněného Kalicha navíc probíhá – současně s přípravou prostějovských talentů – nábor nových malých adeptek do přípravky VK. Pod názvem Minivolejbalové sportovní hrátky je určen holkám ročníků narození 2010, 2011 a 2012, a to zdarma každé úterý a čtvrtek od 16.00 do 18.00 hodin. Kontaktní osobou pro zájemkyně o účast je trenéra Ivana Kratochvílová (telefon 604 231 120).
„Máme radost, že navzdory dosud přísnějším hygienickým nařízením, která ještě panovala, i zmíněnému horšímu počasí dorazilo na zahajovací náborové tréninky několik nových děvčat. Hned jsme holky zapojili, ať se hýbají a učí od základů hrát,“ informoval Novák.
Současně zve k zapojení do přípravy zábavnou formou další zájemkyně. „Teď už se covidová opatření víc uvolňují a navíc zavládlo lepší počasí, je víc teplo. Takže holky, přijďte si zasportovat s volejbalem každé úterý a čtvrtek od čtyř do šesti hodin odpoledne do venkovního areálu TJ Sokol II Prostějov U Kalicha. Postaráme se o vás, určitě se fajn zabavíte i něco dobrého naučíte,“ ujistil Novák.