VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Mistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV Challenge Cup

Nejbližší zápasy A týmu
18.04.2024 18.00Olymp Praha - VK Prostějov
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS

NSA
11x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Mistryně ČR 2021/2022
Tabulky
PořadíZV3V2P1P0SB
Šelmy3-0Přerov
Prostějov3-0Olomouc
Liberec3-0K. Pole
Olymp3-0Ostrava
Šelmy3-0Olymp
Prostějov2-3Liberec
Prostějov1-0Olymp
Šelmy1-0Liberec
facebook twitter youtube volej.tv
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní License.

Gymnázium se sportovní přípravou

TOPlist

Trojnásobný triumf našich žákovských týmů z kvalifikačních turnajů o postup na neoficiální letní MČR

20.05.2021 | Jak už jsme dříve informovali, Český volejbalový svaz vzhledem ke zrušení uplynulého ročníku všech mládežnických soutěží ČR vytvořil projekt neoficiálních letních mistrovství republiky 2021 ve vybraných věkových kategoriích.

Co se dívek týče, uskuteční se MČR pod širým nebem v následujících termínech: 12. a 13. června mladší žákyně (ročník narození 2008 a mladší), 19. a 20. června starší žákyně I. (2007 a mladší), 26. a 27. června starší žákyně II. (2006 a mladší) i nejmladší žákyně (2009 a mladší).
V Olomouckém kraji se už rozběhly kvalifikační turnaje, jejichž vítězky daných kategorií budou na neoficiálních šampionátech startovat. „Kvalifikace v našem kraji má pro děvčata dvě kola, to první proběhlo o víkendu 15. a 16. května,“ informoval šéftrenér mládeže VK Prostějov Aleš Novák.
Svěřenkyně pod vedením Ivany Kratochvílové, Adély Kocourkové a Solange Soares mu udělaly radost, neboť hned tři výběry vékáčka dokázaly triumfovat.
A čtvrtý o tuhle šanci přišel jen proto, že byl úvodní turnaj v jedné z kategorií zrušen. „Holky už nějakou dobu trénují v rámci společné přípravy, kterou jsme v našem klubu rozjeli hned po skončení covidového lockdownu. A tahle práce se promítla do poměrně dobrých výkonů, naše týmy byly nejlepší,“ zhodnotil Novák.
Dva turnaje ze tří přitom zorganizoval právě prostějovský oddíl v areálu TJ Sokol II PV U Kalicha, kde našel dočasný azyl pro svou současnou přípravu. Druhé kolo kvalifikačních klání o postup na Letní MČR pak přijde na řadu o posledním květnovém víkendu. „Věřím, že naše mladé volejbalistky potvrdí své herní schopnosti a na letošních mistrovstvích žákyň venku pod otevřeným nebem bude mít Prostějov početné zastoupení,“ dodal Novák.