VK Prostějov - volejbalový klub
VK Prostějov - Vicemistr ČR
VYHLEDAT:
Český volejbal CEV Challenge Cup

Nejbližší zápasy A týmu
všechny zápasy
Město Prostějov Olomoucký kraj TK PLUS
11x Mistryně České republiky
10x Vítězky Českého poháru
4x Vítězky Česko-Slovenského poháru
1x Vítězky Středoevropské ligy
Pravidelné účastnice evropských pohárů
Mistryně ČR 2021/2022


facebook twitter youtube volej.tv
Kalendář
Zápasy

Příští zápasy
Minulé zápasy
Facebook hráček

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní License.

Gymnázium se sportovní přípravou

TOPlist

Domácí Jihomoravanky nás na úvod jednoznačně přehrály

11.09.2021 | Přípravný turnaj žen Grand Prix Brno 2021 odstartoval v pátečním odpoledni duelem mezi volejbalistkami pořádajícího Králova Pole a hostujícího Prostějova. Vstupní mač suverénně ovládl jihomoravský celek.

KP Brno – VK Prostějov 3:0 (18, 17, 15)

Sestava: Bajusz, Michalíková, Löff, Kopáčová, Smolková, Kvapilová, libero Stavinohová – Beránková, Kožoušková, Dvořáčková. Trenéři: Miroslav Čada a Lubomír Petráš.

Vyrovnaný souboj očekával kouč vékáčka od první zápasové konfrontace v rámci dvoudenní turnajové akce. Místo toho však jasně kralovalo domácí družstvo. V každém setu bylo znatelně lepší a postupně si vypracovalo větší náskok, který bez vážnějších problémů udržovalo či ještě zvyšovalo. Hanačky bez lehce zraněné smečařky Karolíny Fričové dokázaly rovnocenně vzdorovat jen místy.
„Tohle utkání nám jednoznačně ukázalo, že do optimální formy máme ještě velmi daleko. Soupeř byl o dost lepší především na podání a přihrávce, od čehož se odvíjelo vše ostatní. Královo Pole mělo značnou převahu, zatímco z naší strany šlo o hodně surový výkon se spoustou chyb v jednotlivých činnostech,“ hodnotil Miroslav Čada.
„Potřebujeme teď hrát, hrát a zase hrát, abychom se dostali do správných herních návyků i týmové součinnosti,“ zdůraznil prostějovský kormidelník, jehož kolektiv dnes bude pokračovat zápasem proti Slávii EU Bratislava (11.30 hodin) a letošní Grand Prix Brno následně uzavře s TJ Ostrava (15.00 hodin).